Soru Bu gün THH gidicem bilmem gerekenler ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmetcan183

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Kullanıcı mükerrer konu açması nedeniyle uyarı cezası almıştır.
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
TR ROM / MIUI 13 (yüklendikten sonr oldu)
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Başlık da yazdığım gibi bu gün izmir Tüketici Hakem Heyetine genpa teknik servisini şikayet etmek için gidicem sebebi ise garantisi devam eden poco x3 pro cihazımın görünür de hiç bir zararı olmaması zaten cihazın sıfır olması hiç düşürme vesaire de olmadı bir gün durduk yere açılmadı bende normal olarak teknik servise götürdüm 1 hafta boyunca parça bekleniyor diyip beklettiler sonra 7-8 ay önceki ücret iadesi verilecek dediler onun yerine yeni yada onun muadili cihaz talebini gerçekleştirmediler ve bana sormadılar giderken tamemen bos olmak istemiyorum ne yapmalıyım kime danışmalıyım orada

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Başlık da yazdığım gibi bu gün izmir Tüketici Hakem Heyetine genpa teknik servisini şikayet etmek için gidicem sebebi ise garantisi devam eden poco x3 pro cihazımın görünür de hiç bir zararı olmaması zaten cihazın sıfır olması hiç düşürme vesaire de olmadı bir gün durduk yere açılmadı bende normal olarak teknik servise götürdüm 1 hafta boyunca parça bekleniyor diyip beklettiler sonra 7-8 ay önceki ücret iadesi verilecek dediler onun yerine yeni yada onun muadili cihaz talebini gerçekleştirmediler ve bana sormadılar giderken tamemen bos olmak istemiyorum ne yapmalıyım kime danışmalıyım orada
Hocam faturada yazan bedeli ödeyebilirler bu hakları aynı şekilde sizde faturada geçen kdv dahil ücreti geri istemeye hakkına sahipsiniz ama bir çok değişiklik yapıldı fiyatların yükselmesi dolayısıyla yeni cihaz vermekten kaçınmislar ama dediğim gibi sizin yararınıza eklemeler vardır bir bakın derim

Oyla:

Ahmetcan183

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam faturada yazan bedeli ödeyebilirler bu hakları aynı şekilde sizde faturada geçen kdv dahil ücreti geri istemeye hakkına sahipsiniz ama bir çok değişiklik yapıldı fiyatların yükselmesi dolayısıyla yeni cihaz vermekten kaçınmislar ama dediğim gibi sizin yararınıza eklemeler vardır bir bakın derimkoc
Koca firma fiyatlar yükseldiği için tamir etmekten veya yeni cihaz vermekten kaçınıyor ama müşteriye kaçındıkları miktarın yarısını veriyor :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt