Çözüldü Bu durumda ota güncelleme yapabilir miyim?

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Günaydın arkadaşlar. Kullanmış olduğum telefonda daha önce ota üzerinden gelen güncellemeyi twrp ve root mevcut diye miflash üzerinden temiz kurulum yaptım. Şimdi cihazda ne twrp ne de root var. Ota üzerinden bugün gelen 12.0.3 miui sürüm güncellemesini tekrar otadan sistem üzerinden kurarsam bir skıntı olur mu? -IMEI işlemi yapıldı.-

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Günaydın arkadaşlar. Kullanmış olduğum telefonda daha önce ota üzerinden gelen güncellemeyi twrp ve root mevcut diye miflash üzerinden temiz kurulum yaptım. Şimdi cihazda ne twrp ne de root var. Ota üzerinden bugün gelen 12.0.3 miui sürüm güncellemesini tekrar otadan sistem üzerinden kurarsam bir skıntı olur mu? -IMEI işlemi yapıldı.-
İşlem yapan arkadaş işini düzgün yaptıysa hiçbir sorun yaşamadan güncellemeyi kurabilirsiniz.

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlem yapan arkadaş işini düzgün yaptıysa hiçbir sorun yaşamadan güncellemeyi kurabilirsiniz.
Hocam biraz şüpheli bir mesaj olmuş ikilemde bırakıyor. :) İşlemi yapanın ne kadar doğru ne kadar yanlış yaptığını bilemem. Umarım doğru yapmıştır.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hocam biraz şüpheli bir mesaj olmuş ikilemde bırakıyor. :) İşlemi yapanın ne kadar doğru ne kadar yanlış yaptığını bilemem. Umarım doğru yapmıştır.
twrp kurup backup bölümünden efs yedeği alıp PC gibi bir yerde saklarsanız imei'nize zarar gelirse twrp'de restore kısmından geri getirebilirsiniz.

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
twrp kurup backup bölümünden efs yedeği alıp PC gibi bir yerde saklarsanız imei'nize zarar gelirse twrp'de restore kısmından geri getirebilirsiniz.
Hocam aslında haklısınız. Forumda paylaşılan twrpleri daha önce denedim farklı twrpler de denedim dosyalara tam erişim sağlayamıyor. Efs yedeği alırken hata veriyor. Şimdi twrp kursam dosyalara erişmesi için twrp üzerinden formatlamam gerekecek şu an çok formatlama taraftarı değilim. Yorumunuz için teşekkürler.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Her ihtimale karşı demek istemiştim. Normalde bir sorun yaşamadan ota dan güncelleme yapılabilir. Anlaşılır ve açık yazamadığım için kusura bakmayın.

@realycex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 SE 128/6
Konular
16
Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler. Güncellemeyi yaptım herhangi bir sorun olmadı.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt