Yardım Bu cihaz rootlu uyarısı

SELPAZE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar bu cihaz rootlu uyarısından dolayı bazı uygulamalara giremiyorum. Telefona imei attım ondan dolayı böyle oluyor. Bu uyarıyı nasıl kapatabilirim. Yardım lütfen.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Magisk v24.3 yükselt zygisk aktif et deniy listeden Zborsa gizle bakalım faydası olucakmi

Magiski kaldır deyip sorunu çözemessin yanlış bilgilendirme yapmasınlar.
Telefonunun stock room kurucan anca öyle kalkar magisk.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Magisk v24.3 yükselt zygisk aktif et deniy listeden Zborsa gizle bakalım faydası olucakmi

Magiski kaldır deyip sorunu çözemessin yanlış bilgilendirme yapmasınlar.
Telefonunun stock room kurucan anca öyle kalkar magisk.
Kim yanlis yonlendirme yapiyor uzman gibi konusuyorsunuz tecrube ettigimiz bilgileri paylasiyoruz benim cihazda magiski komple kaldirinca root uyarisi vermiyor uygulamalar. O cihazda farkli bir islem yapilmistir farkli bir sorun vardir bilemem son care stock rom kurmayi bizde biliyoruz.

SELPAZE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Kim yanlis yonlendirme yapiyor uzman gibi konusuyorsunuz tecrube ettigimiz bilgileri paylasiyoruz benim cihazda magiski komple kaldirinca root uyarisi vermiyor uygulamalar. O cihazda farkli bir islem yapilmistir farkli bir sorun vardir bilemem son care stock rom kurmayi bizde biliyoruz.
Niye üstüne aliniyorsun demekki yanlış yönlendirme yapmışsın stok roomu kurmayı biliyorsan arkadaşa'da o şekilde yaz o zaman bana neden söyleniyosun.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Arkadaşlar bu cihaz rootlu uyarısından dolayı bazı uygulamalara giremiyorum. Telefona imei attım ondan dolayı böyle oluyor. Bu uyarıyı nasıl kapatabilirim. Yardım lütfen.

Magiski tekrar yükle uygulama içinde tam kaldır seçeneğini kullanarak kaldır eğer bu seçenek olmazsa efs yedeği alıp format data yap bu da çözüm olmazsa modem ve efs yedeği alıp clean flash yapman gerekiyor hiç birisi olmazsa modem efs yedeklerini alıp format data + rom flashla

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Niye üstüne aliniyorsun demekki yanlış yönlendirme yapmışsın stok roomu kurmayı biliyorsan arkadaşa'da o şekilde yaz o zaman bana neden söyleniyosun.
Neyse sozu uzatmiyayim. Sozden anlamayana soz anlatmaya gerek yok. İyi formlar.

SELPAZE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
mad_080 hem lafı koy hem kaç hadi sanada makeup~~

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Bir yere kactigim yok yaptiginiz yorum normal degil bana gore. Herkes alternarif cozum yollari sunuyor bilmiyorlar yanlis yonlendiriyorsunuz gibi tabirler hos olmadi. Son care stock rom kurmadan da cozulebilir belki.iyi formlar.

kyesilyurt01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KADİR
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
4
Bu uygulamadan güvenlik doğrulaması yapın fail diyorsa bu doğrulamayı kullanan uygulamalar çalışmaz. Ayrıca telefon açılırkenki logonun üst tarafında asma kilit simgesi var mı bakın varsa bootloader kilidi açılmıştır stock rom yüklerken bootloader kilitleyin ya da root atıp magisk uyg.sından güvenlik doğrulamasını(yani safetynet)geçmek için modüller mevcut kullanırsanız sorun olmaz
Telefon açılırken ekranın üst kısmında kilit işareti çıkıyor.

kyesilyurt01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KADİR
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
4
Bu uygulamadan güvenlik doğrulaması yapın fail diyorsa bu doğrulamayı kullanan uygulamalar çalışmaz. Ayrıca telefon açılırkenki logonun üst tarafında asma kilit simgesi var mı bakın varsa bootloader kilidi açılmıştır stock rom yüklerken bootloader kilitleyin ya da root atıp magisk uyg.sından güvenlik doğrulamasını(yani safetynet)geçmek için modüller mevcut kullanırsanız sorun olmaz
Böyle görünüyor

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Magiskhideden root uyarisi veren uygulamalari secip rootu gizleyeceksiniz veya twrp rootla isiniz yoksa magiske girip kaldir/bu cihazdan kaldir diyeceksiniz.
Arkadaşın dediği gibi magisk uygulamasından kaldır derseniz sorununuz çözülecektir. Bu apk yı yükleyip açın sonra uygulama içinden kaldır diyin

Ekli dosyalar

• Magisk-v24.2.apk
    10,4 MB · Görüntüleme: 11
Üst Alt