Soru Bu Cihaz Hala Alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Merhabalar, bayadır giremiyorum foruma. Yeni telefon aramakla meşgulum
2. el M5s buldum garantili. sizce bunu mu almalı yoksa sıfır Note 5 mi?

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Redmi note 5 pro 3/32 GB diye satılan bir versiyon var hocam her yerde. Ama 3/32 GB redmi note 5 pro hakkında bilgi hiç bulamıyorum. 64 ve 128 GB var. 1200 TL bütçem var. Forumun alışveriş bölümünde Sefa abi de redmi note 5 pro 3/32 GB satıyor. Tavsiye eder misiniz? Ya da bütçeme uygun alternatif bir telefon önerir misiniz?

Hocam şu an dolar ve vergiler dolayısıyla fiyatlar öyle bir uçtuki 1500 liraya kadar düşen Mi Note 3 bile Hepsiburada'da %8'lik indirimle 1939TL bu paraya Mi 6 alınıyordu 5-6 ay öncesine kadar. Redmi Note 5 PRO MIUI 10'u alan ilk telefonlardan. Kullanan arkadaşlardan yorum almanızı öneririm yinede.

Oyla:

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
Alınır. İşlemcisi gayet güçlü, kamerası mükemmell. Xiaomi'nin yazılım desteği kötü evet ama resmi olmayan yazılım desteği olarak gayet iyi. LineageOS kurup çekirdek kontrolünü kapatırsanız telefon canavara dönüyor.

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Alınır. İşlemcisi gayet güçlü, kamerası mükemmell. Xiaomi'nin yazılım desteği kötü evet ama resmi olmayan yazılım desteği olarak gayet iyi. LineageOS kurup çekirdek kontrolünü kapatırsanız telefon canavara dönüyor.
Redmi note 5 pro 4/64 GB almaya karar verdim hocam.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Yeni konu açmadna bu başlıkta devam edelim. Cihaz sağ salim ulaşırsa yapacagım ilk iş miui pro kurmak olacak. Ama sadece sitelerinde bu cihaz var. Pro dediğimiz model "china" yazan versiyon mu ?

kafamı karıştıran model isimlerinin birbirine yakın olması ve düz olanda 625 varken , pro modelinde SD363 olması, yani donanımsal farklılıklar mevcut.
Neden belirgin model yada isimlendirmeye gitmez xiaomi anlamıyorum.

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Yeni konu açmadna bu başlıkta devam edelim. Cihaz sağ salim ulaşırsa yapacagım ilk iş miui pro kurmak olacak. Ama sadece sitelerinde bu cihaz var. Pro dediğimiz model "china" yazan versiyon mu ?

kafamı karıştıran model isimlerinin birbirine yakın olması ve düz olanda 625 varken , pro modelinde SD363 olması, yani donanımsal farklılıklar mevcut.
Neden belirgin model yada isimlendirmeye gitmez xiaomi anlamıyorum.
Hocam yanlış bilmiyorsam china versiyon Pro oluyor. Bugün satın aldım bende. Telefonun hızı çok iyi ve kamerası fotoğraf ve videolarda çok başarılı.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt