Yardım Bu batarya alınır mı?

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
1.5 yıl oldu mi6 cihazımın pil sanırım baya kötüleşti..bu bataryayı almayı düşünüyorum.. Kullanan varmı saglıklımı iyimi?yada orjinalini nerden bulabilirim?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Dostum sayfayı incelerken bişey farkettim. Batarya için 1150 mah diyor. Bu baya düşük bi değer. Batarya üzerinde yazan rakam çok farklı 3000 küsür. Bi tutarsızlık var burda. İyice araştırmak gerek bence.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada lityum-ion yazıyor mi6 içinde gelen batarya lipoly . Bir sıkıntı olurmu bilmiyorum ama dikkatimi çekti. Birde deji batarya kullanıcıları genelde 3 5 ay içinde bataryanın ilk performansını veremediğini yazmışlar farklı sitelerde.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Ek olarak geçen sene Haziran ayında bataryam şiştiği için bu linkteki bataryayı almıştım ve gayet memnunum. Almadan önce epey araştırma yaptım Xiaomi için batarya üreten Sunwoda isimli şirket var ve bana gelen batarya da bu şirkete ait yani aslında orijinal batarya diyebiliriz. Hatta hali hazırda 2019 model birçok Xiaomi cihazda Sunwoda üretimi piller kullanılıyor. 6 buçuk 7 saat ekran süresi alıyorum. Satıcı ile iletişime geçip yollanacak olan pilin hangi şirkete ait olduğunu sorun teyit edin ona göre alın .

Oyla:

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80