Yardım Brick(?) olmuş Mi 11 Lite telefondan veri kurtarma

laplacesdemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Song Ka
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum...
Telefon Modeli
mi 11 lite
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. Bu forumdaki ilk konum. İşleyiş nasıl pek bilmiyorum, yanlış bir şekilde kullanmış isem kusura bakmayın.
Cihazım malum yollar ile imei atılmış Mi 11 lite. Haliyle sistem güncellemesi yapmıyordum imei sıfırlanır diye - bana öyle demişlerdi. Bir yıla yakındır sorunsuz kullanıyordum ta ki bugüne kadar. Bu sabah telefonum aniden dondu, kapanmadı ekran öylece açık kaldı. Benim güç tuşu da bozuk olduğu için o şekilde yeniden başlatamıyordum. Anında telefoncuya gittim ve çözüm olarak güç tuşunun tamir edilmesi görüldü; güç tuşu yapıldı ama daha sonra bana yazılımsal bir sorununun da olduğunu, bu yazılımsal sorunu hallederler ise telefonumdaki tüm verilerin silineceği söylendi. Ne yazık ki ben yakın zamanda bir yedekleme yapmadım ve inanın cihazın çöp olması mühim değil, içindeki veriler benim için çok değerli. Onları kurtarmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Telefon tamircisi bir yolu yok dedi ama ben izin vermedim resetlemesine. Şu an telefon açılışta kalıyor, miu ekranı yanıp sönüyor sadece. TWRP ya da fastboot moduna girebiliyorum - forumu inceleyerek denedim- ama bu konuda noksanım görüldüğü üzere.
Çok uzatmış olabilirim, sonuç olarak bana yardım edecek birilerini arıyorum. Verileri kurtarmanın bir yolu verse denemek istiyorum ücretli veya ücretsiz. Lütfen lütfen lütfen...Yardıma muhtacım ;(🥺😭

Spect3r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bunu yapmana rağmen bilgisayar görmüyor mu?

Ayrıca bilgisayarda aygıt yönetcisinde simge çıkması lazım, ona da bir bak

Oyla:
Üst Alt