Uygulama Brave Tarayıcı Kullanmak İçin 7 Sebep

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
Para kazanma ülkemiz için açılmadı diye biliyorum birde chrome kadar stabiliteyi hiçbir tarayıcıda yakalayamadım Chrome daha hızlı açılıyor mesela opera dan veya firefoxdan bu sistem ile alakalı bir durum sistemim eski sanırım en iyi desteği Chrome sunuyor eski sistemlere

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Kolay ve basit kullanım
Chromium tabanlı web tarayıcımızda kullanım rahatlığı açısından çok sade bir arayüz vadediyor. Kullanımı basit ve ince detaylar sayesinde Chrome tarayıcısını kullanmaya biraz ara verebilirsiniz.
Gizliliğinize önem verir
Brave tarayıcı geçmişinizi hiçbir şekilde saklamadığını ve siz silene kadar cihazınızda gizli tutacağının sözünü veriyor. Yani reklam amaçlıda olsa tıklamalarınızı 3. firmalara satmayacağı anlamına geliyor.
Reklamları engeller ve güvenliğinizi sağlar
Dahili reklam engelleyicisi sayesinde reklamları engeller ve daha hızlı sörf etme imkanı sağlar. Yine 3. taraf izleyici yazılımları ve zararlı sitelerden pop-up reklamlardan koruyarak cihazınızı güvenli tutar. Brave gerektiğinde güvenli olmayan bir bağlantı kullanıldığında güvenli ve şifreli kullanım için otomatik olarak https'ye yükseltir.
İnternetinizden tasarruf edersiniz
Enders analysis'in raporuna göre harcanan mobil verilerin yüzde 79'u reklamlara gidiyor. İstenmeyen reklamlar yüzünden bir kullanıcı yılda 276 dolar mobil veri kaybediyor. Brave tarayıcı varsayılan olarak reklamları engellediği için tasarruf sağlar.
Daha hızlı internet sözü verir
Sayfaları internette 2 kat telefonda 8 kat daha hızlı yüklemeyi vadediyor. Web tarayıcı bir siteye erişmeden önce gereksiz verileri indirmenizi engeller ve daha hızlı sörf imkanı sağlar.
Kripto paraları destekler
Brave hiçbir eklentiye gerek kalmadan kullanabilecekleri bir BATcüzdanına sahiptir. Cüzdan bitcoin ve ethereum gibi kripto para birimleri alıp satmada kullanılabilir.
Brave ile reklamları izleyerek para kazanabilirsiniz
Brave ödülleri dedikleri sistemde reklamları izleyerek para kazanmak mümkün. (Bunun bir seçenek olduğunu belirtelim.)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Belli bir süre kullanınca yavaşlıyor malasef

Üst Alt