Yardım Bozuk ürün değişimi için

Mahmuttttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
xioami note 9s
Konular
2
Merhaba arkadaşlar ben bursa da suryapıda xiaomi mağazasında airdots aldım daha 1 hafta geçmeden 1 kulaklık bozuldu dün gittim değişim yada iade için yurtici kargo ile garantiye yollayın dediler şimdi kargoya vericem kargocu kırıcak sonra da kullanıcı hatası var diye geri yollıycaklar param boşa gidicek diye
Henüz daha yollamadım yollayan arkadaş varsa yardımcı olur musunuz lütfen teşekkür ederim şimdiden

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam bursa dan aldığınız ürün için Genpa var oraya neden sizi yönlendirme yapmıyorlar .Ve 15 gün içinde iade ve değişim hakkın bulunuyor tüketici olarak.Tavsiyem iade etmeniz yeniden alırsınız hepsiburada yada koruparktan

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kargocu kulaklığı neden kırsın ?

Orijinal kutusuna ,fatura ile beraber koyun gönderin,ihale kargocuya bırakılmaz ,illa ücret talep edeceklerse bir yol bulurlar...

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bazı kargolar ürün kırılması durumunda sorumluluk kabul etmiyor örnek yurtiçi kargo

Mahmuttttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
xioami note 9s
Konular
2
Hocam bursa dan aldığınız ürün için Genpa var oraya neden sizi yönlendirme yapmıyorlar .Ve 15 gün içinde iade ve değişim hakkın bulunuyor tüketici olarak
Nuh dediler peygamber demediler iade değişim için kargo da kargo ağızlarında başka bir şey çıkmadı ki genpa yı ilk kez senden duydum şimdi

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam bende Bursa da oturuyorum Türkiye garantili ise bunun içinde Genpa da var.Ben telefon servisi için orayaa gidiyordum

Mahmuttttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
xioami note 9s
Konular
2
Hocam bende Bursa da oturuyorum Türkiye garantili ise bunun içinde Genpa da var.Ben telefon servisi için orayaa gidiyordum
Tamam çok sağol bu Genpa şehreküstünde gösteriyor Google haritalar doğru mu pazartesi günü mutlaka gidicem gittiğimde ne demem lazım o kadar çok bilgim yok

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Tamam çok sağol bu Genpa şehreküstünde gösteriyor Google haritalar doğru mu pazartesi günü mutlaka gidicem gittiğimde ne demem lazım o kadar çok bilgim yok
Hocam kent meydanında Genpa ,Samsung yetkili servisi ile yan yanalar.Gazcılar girişinden yuları devam edin görüceksiniz.
Hocam aldığınız yer iade almaması çok saçma olmuş genpa bir yetkili servis ben size kargoya vermeden bir yetkili servise ulaştırdım yani iade işlemi olmaz.Kulaklığın faturası ile gidin arızasınıda söyleyin duruma göre yardımcı olacaklardır

Mahmuttttt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
xioami note 9s
Konular
2
Hocam kent meydanında Genpa ,Samsung yetkili servisi ile yan yanalar.Gazcılar girişinden yuları devam edin görüceksiniz.
Hocam aldığınız yer iade almaması çok saçma olmuş genpa bir yetkili servis ben size kargoya vermeden bir yetkili servise ulaştırdım yani iade işlemi olmaz.Kulaklığın faturası ile gidin arızasınıda söyleyin duruma göre yardımcı olacaklardır
Tamam çok teşekkür ederim yardımlarınız için pazartesi günü olan biteni anlatırım

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Tamam çok teşekkür ederim yardımlarınız için pazartesi günü olan biteni anlatırım
Hocam isterseniz bugün gün içinde koruparkı mi store telefon ile arayın birde orda şansınızı deneyin ürün bu hafta alındı arıza çıktı ben iade istiyorum diye.Onlar da servis raporu isterse genpa yetkili servisi olur mu diyede sorun ki emin olun.Rica ederim

Üst Alt