Yardım Box Veya Dongle Kullanımı Hakkında

Vavay132

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
66
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Yok
Telefon Modeli
Yok
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba MIUI TÜRKİYE Ailesi,

Arkadaşlar Sizlerden Bir Ricam Olucak UMT,UFİ, CHİMERA, VB Tool Veya Boxları Kullanımını Nerden Öğrenebilirim İnternette Araştırınca Çok Bir Bilgi Bulamadım.

Misal UMT DONGLE Ne İşe Yarar ?

Bunların Kutusunu Vereni Görmedim Bildiğiniz Bir Yer Varmı Öğrenmek İçin Veya İnternet Kursu Varmıdır ?

Şimdiden Cevapladığınız İçin Teşekkür Ederim.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
UMT DONGLE Qualcomm cihazlarda IMEI repair ya da kapanan simleri açmakta yarıyor diye biliyorum. Bunların kursu olacağını sanmıyorum. Zaten IMEI işlemleri yasal da değil. En fazla YouTube'dan video izleyerek öğrenim alırsınız bence. Kursu olacağını sanmıyorum. Telefonculara gitseniz belki kırın mırın bir şeyler anlatırlar.

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam chimera kullanmakta çok birşey yok esasında ufi box u da android tool box ile kullanılıyor umt tool programını indirip brick cihazı kurtarabilirsiniz edl modda hard brick ise ama umt dongle olması lazım

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba MIUI TÜRKİYE Ailesi,

Arkadaşlar Sizlerden Bir Ricam Olucak UMT,UFİ, CHİMERA, VB Tool Veya Boxları Kullanımını Nerden Öğrenebilirim İnternette Araştırınca Çok Bir Bilgi Bulamadım.

Misal UMT DONGLE Ne İşe Yarar ?

Bunların Kutusunu Vereni Görmedim Bildiğiniz Bir Yer Varmı Öğrenmek İçin Veya İnternet Kursu Varmıdır ?

Şimdiden Cevapladığınız İçin Teşekkür Ederim.
internette arama yaparsanız bazı forum sitelerini bulup sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Bu forumda başka bir forumun adının geçmesi uygun olmayabilir...

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
internette arama yaparsanız bazı forum sitelerini bulup sorularınızın cevabını alabilirsiniz. Bu forumda başka bir forumun adının geçmesi uygun olmayabilir...
ayn hocam bende dicektim de ayıp olur diye demedim yalnız bu sorumdaki samimiyeti onlarda bulamayabilirsiniz değerli hocam

Oyla:
Üst Alt