Soru BOX olmadan nasıl ENG ROM yükleyebilirim?

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Snapdragonoda mtk yada box olmadan atılıyor, poco f2 pro ya bizzat biz attik, rn 9 pro ya bizzat ben attim bence sizin cihazda veya pc de veya yazilimda bi sıkıntı var
normal rom kuruluyor, eng rom yüklenmiyor. indirdiğim eng romun dosyaları parça parça misal normal romda 1 tane system,img olması gerekliyken eng rom dosyasında system_1, 2, 3 diye 15 tane dosya var. diğer dosyalarda parça parça böyle. sanırım bu dosya tool ile atılmak üzere hazırlanmış belki de o yüzden hata veriyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

BOX olmadan nasıl ENG ROM yükleyebilirim?​

Size Yükleniyor Dedim Ben 10 Kere Yüklemişimdir Yani Box Olmadan Niye Yüklenmesin Biliyorsanız Uğraşıp Yapın Madem Biliyorsanız Sayısız Rom Kurmuşsunuz

Xiaomi Redmi Note 8 Eng Rom – Xiaomi Tools
Hem bilginiz yok hem de ezbere cvp veriyorsunuz. Üstüne birde verecek cvp bulamayınca kaçıyorsunuz clap~~

Ekli dosyalar

• 1656960618585.png
    1656960618585.png
    109,5 KB · Görüntüleme: 36

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
normal rom kuruluyor, eng rom yüklenmiyor. indirdiğim eng romun dosyaları parça parça misal normal romda 1 tane system,img olması gerekliyken eng rom dosyasında system_1, 2, 3 diye 15 tane dosya var. diğer dosyalarda parça parça böyle. sanırım bu dosya tool ile atılmak üzere hazırlanmış belki de o yüzden hata veriyor

Hem bilginiz yok hem de ezbere cvp veriyorsunuz. Üstüne birde verecek cvp bulamayınca kaçıyorsunuz clap~~
Hocam insanlar size yardımcı olmaya çalışmışlar. Olmaları ya da olmamaları önemli değil. Ki bence yaşadıkları deneyim sonucu bahsettiğiniz işlemin yapıldığını söylemişler. Lütfen kullandığımız dile dikkat edelim. Bu şekilde bir tavırla kimse size yardımcı olmaz.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Üslubunu Düzelt.Senden Niye kaçayım Sen Kimsinki İnsanca Sana Yardım Etmeye Çalıştık.Çok Bilmişlik Taslayıp Birde Atarlanıyorsun Neyin bilgisi yok yazdığım yazıları görmedinmi system.img Resmi Romlarda Olurda Ondan Parça Parça olanıda Edl Moda Alıp_QPST QFIL'la Atılır
Hem Biliyorum Diyorsun Daha Dosyadaki İmajların Nasıl Yükleneceğini Gösterip Yazıyorsun.

Üst Alt