Soru Boss Mark Bilişim Paravan Şirketmidir?

Radyasyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Sony Xperia
Konular
1
Arkadaşlar Merhaba.

KVK garantili diye aldığımız telefonlar bi bakıyoruz ki aslında KVK garantisinde değil.

Duruma şöyle açıklık getireyim. Aldığınız cihaz arızalandı.. Götürdünüz KVK ya. Siz sanıyorsunuz ki KVK onarım yapacak yada değişim yapacak diye bekliyorsunuz. Ama işin özeti öyle değil. KVK (Mİ YÜKSEK SEVİYE ONARIM MERKEZİ) gönderiyor.

Fakat orası neresi hiç kimse bilmiyor :) KVK arıyorsunuz neresi orası diye soruyorsunuz. KVK sistemde göremiyoruz diyor. Yani burda bir usülsüzlük var. Bossmark İletişim hizmetleri Adı altında ithal edilen telefon acaba paravan şirketmi. Kim bunlar? Adres var ulaşılabilecek telefon yok. Yani değişik bir şey dönüyor. Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Belki araştıranlar vardır.. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Türkiye de bu tarz bir çok usulsüzlük var. Acıkcası artık telefonum garantili olsun kafasından cıktım. Sorun olursa kendim duzeltmeye calısıyorum duzeltemezsem duzeltebilecek birisine ulasıyorum. Zaten garantiye götürsem illa ki düzelticez derken baska bir yerini bozucaklar yada para isteyecekler :D

Oyla:

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Bu garanti servisi sahtekarlığından ve işgüzarlığından dolayı 5 yılda 3 farkli marka model cihazda yurt dışından getirilen cihazları tercih ettim. Garanti servisi adı altında ödenen fazla ücretin karşılığını hicbir zaman alamiyoruz. En ufak arızada bile "Kullanıcı Hatası" etiketini yapıştırıp tamir ücreti talep ediyorlar. O zaman garanti servisine fazladan ücreti neden ödüyoruz ki.

Oyla:

Radyasyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Sony Xperia
Konular
1
Türkiye de bu tarz bir çok usulsüzlük var. Acıkcası artık telefonum garantili olsun kafasından cıktım. Sorun olursa kendim duzeltmeye calısıyorum duzeltemezsem duzeltebilecek birisine ulasıyorum. Zaten garantiye götürsem illa ki düzelticez derken baska bir yerini bozucaklar yada para isteyecekler :D

Haklısın usülsüzlük almış başını gidiyor. Kimsede önlemini almıyor. Bir daha kvk garantili diye almam zaten. Sonuçta kvk bakmıyor

Oyla:
Üst Alt