Tema Born in Turkey Markette Yayında (MIUI 12 Destekli)

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Nasıl yapacağım hocam?
Temayı MTZ olarak indirin, Lockscreen -> Advance -> manifest_tr_TR.xml dosyasından bu kodları silmeniz yeterli olacaktır.
Kod:
      <Text align="center" alignV="center" alpha="130" bold="true" color="@gpqhzc4" size="50" textExp="ifelse(#ampm==0,&apos;PM&apos;,#ampm==1,&apos;AM&apos;,&apos;&apos;)" x="ifelse(#ampm==0,&apos;597&apos;,#ampm==1,&apos;486&apos;,&apos;&apos;)" y="413"/>

<Text align="center" alignV="center" bold="true" color="@gpqhzc1" size="50" textExp="ifelse(#ampm==0,&apos;AM&apos;,#ampm==1,&apos;PM&apos;,&apos;&apos;)" x="ifelse(#ampm==0,&apos;486&apos;,#ampm==1,&apos;597&apos;,&apos;&apos;)" y="413"/>

Ekli dosyalar

• IMG_20200515_082831.jpg
    IMG_20200515_082831.jpg
    335,9 KB · Görüntüleme: 26

mayrincir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mayri
Cihazım
N7100
Konular
1
Tema için bölgeyi hindistan olarak değiştiremiyorum. Ne telefondaki mi accounts tan, ne de tarayıcıdan. Haliyle temayı bulamıyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Tema için bölgeyi hindistan olarak değiştiremiyorum. Ne telefondaki mi accounts tan, ne de tarayıcıdan. Haliyle temayı bulamıyorum.
Ayarlar arama kısmına Bölge yazarsanız çıkacaktır hocam. Custom rom kullanıyorsanız MTZ olarak yükleyebilirsiniz.

Onizukasensei

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Herkesin zevki farklı oluyor giggle~~ ama tema süper :) Bu arada benim telde olan bir durum mu bilemedim ama ekran görüntüsünde 'tamam' yazan yer arka planla nerdeyse yakın renkte, beyaz yapabilir misiniz orayı acaba? Sorun benim telden kaynaklıysa da olsun
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
CraweL hocam bu konuya baktınız mı?

mayrincir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mayri
Cihazım
N7100
Konular
1
Ayarlar arama kısmına Bölge yazarsanız çıkacaktır hocam. Custom rom kullanıyorsanız MTZ olarak yükleyebilirsiniz.
Ayarlar kısmına bölge yazdım çıkmadı. Evet custom rom, mi glone miui 12 kullanıyorum. O halde mtz paylaşmış olmalısınız ve hemen konuda dosyayı arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Ayarlar kısmına bölge yazdım çıkmadı. Evet custom rom, mi glone miui 12 kullanıyorum. O halde mtz paylaşmış olmalısınız ve hemen konuda dosyayı arıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Custom romlarda bölge seçimi yok hocam fakat tema mağaza bağlantısına tıkladığınız zaman gözükmesi gerekiyor. İlk sayfada MTZ indirme bağlantısı bulunuyor.

Üst Alt