Yardım bootloder kilidini açamıyorum Mi hesabım başkasının eline geçmiş olabilir miyim

Silo.klc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi 9T
Meslek
Tir şoförü
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı global V 12.0.17
Telefon Modeli
Redmi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba ben Süleyman kaleci kendi telefonumun bootloader kilidini açmak istiyorum fakat böyle bir sorunla karşılaştım bunun ne anlama geldiğini anlayamadım ve çözüm olarak nasıl bir yol izlemem lazım Bu konuyla ilgili bir video var mıdır

Ekli dosyalar

• IMG-20220101-WA0143.jpg
    IMG-20220101-WA0143.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 26

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Şifre sıfırlama üyelik sizin numaranıza kayıtlı sonuçta bu yüzden şifre sıfırlamaya gidiniz sma gönderecektir numaraya

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Telefondaki mi hesabı ile mi flash unlock ta oturum açtığınız mi hesapları farklı. Telefondaki hesap ile oturum açın.

Oyla:

Silo.klc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi 9T
Meslek
Tir şoförü
Konular
3
Şifre sıfırlama üyelik sizin numaranıza kayıtlı sonuçta bu yüzden şifre sıfırlamaya gidiniz sma gönderecektir numaraya
Telefoncuya rom atmasini istemistim ve rom attiktan sonra bana telefonu uzatti ve mi hesabimin sifresini girmemi istedi ve. Girdim
Sonra bu sorunla karsilastim yani ne olduysa orda oldu ama kendim bu sorunu çözdüm mi hesabimdan telefonumu kaldirdim baska mi hesabina entegre ettim ve onunla denedim ve 7 günün sonunda actim bana deneyim oldu bu sorunu yazayan olursa boyle yaapabilr
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefondaki mi hesabı ile mi flash unlock ta oturum açtığınız mi hesapları farklı. Telefondaki hesap ile oturum açın.
Yok alakasi yok ayni mi hesabi yillardir kullandigum mi hesabim herneyse sorun giderildi kendim bu sorunu çözdüm mi hesabimdan telefonumu kaldirdim baska mi hesabina entegre ettim ve onunla denedim ve 7 günün sonunda actim bana deneyim oldu bu sorunu yazayan olursa boyle yaapabilr

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Alakası yok demişsiniz de zaten ilk attığınız görselde bunun tersini söylüyor. Bu iş biraz detaylı. aynı anda 3 tane hesap açabilirsiniz e-posta ile telefon numarası ile +90xxxx şeklinde ve telefon numarası ile +900xxxx şeklinde. Doğrudur ekranda uyardığı mi hesapta size aittir ona itirazımız yok. Zaten buldum dediğiniz çözümde bunu doğruluyor. Hesaplardan çıkış yapmışsınız ve hem bilgisayarda hem telefonda aynı mi hesabı ile oturum açıp kilidi açmışsınız. Neyse geçmiş olsun..

Oyla:
Üst Alt