Soru bootloader xiaomi mi 8

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
herkese selam.

çinden mi 8 getirtiyorum. 2 tane sorum var.

birincisi bootloader başvurusu yaptıktan sonra telefon kullanılamaz duruma mı geliyor? yani kitleniyor mu? yoksa biz hiç bir şey olmamış gibi telefonu kullanmaya devam edecek miyiz?

2. sorum bootloader dan sonra ne yapacağımız yonunda.

şimdiden herkese çok teşekkürler.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba arkadaslar ben aliexpressten aldim telefon geldi 9.5 global rom. bootloader acik geldi bunu nasil kapatabilirim. ( yurtdisinda yasiyorum ondan geldi telefon )
bootloader kilidi mi flash uygulaması ile kapanıyor fakat şu an da tavsiye etmiyorum çünkü bazı arkadaşlar bootlader kilidini kapatarak rom yüklediğinde telefon mi logosunda kalıyormuş ve net bir çözümü yok ayrıca bootloader kilidini kapatırken telefon sıfırlanıyor biliginiz olsun.

Oyla:

chaveal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi 8
Konular
4
bootloader kilidi mi flash uygulaması ile kapanıyor fakat şu an da tavsiye etmiyorum çünkü bazı arkadaşlar bootlader kilidini kapatarak rom yüklediğinde telefon mi logosunda kalıyormuş ve net bir çözümü yok ayrıca bootloader kilidini kapatırken telefon sıfırlanıyor biliginiz olsun.
tesekkur ederim boyle kalsin o zaman :)

Oyla:

RN7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
2
Dostum 15 gün beklemeden bootloader kilidini kendimiz açmaya çalışırsak bir sorun olur mu ?

Oyla:
Üst Alt