Soru bootloader xiaomi mi 8

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
herkese selam.

çinden mi 8 getirtiyorum. 2 tane sorum var.

birincisi bootloader başvurusu yaptıktan sonra telefon kullanılamaz duruma mı geliyor? yani kitleniyor mu? yoksa biz hiç bir şey olmamış gibi telefonu kullanmaya devam edecek miyiz?

2. sorum bootloader dan sonra ne yapacağımız yonunda.

şimdiden herkese çok teşekkürler.

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Telefon u eline alır almaz bootlader başvurusu yap mi unlock sitesinden bootlader kilidinin amaçlı telefona dışarıdan senin müdahale etmen anlamına geliyor fakat başvurudan sonra 15 gün bekleyeceksin bunu unutma 360 saat verir sonra twrp kuracaksın forumda var ondan sonra miui eu rom kur şuan lık o işini görecektir forumda oda var forumda biraz araştır görürsün sıkıntı yok kafana takma iyi günler hocam

Oyla:

durukankiziltan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Durukan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Telefon u eline alır almaz bootlader başvurusu yap mi unlock sitesinden bootlader kilidinin amaçlı telefona dışarıdan senin müdahale etmen anlamına geliyor fakat başvurudan sonra 15 gün bekleyeceksin bunu unutma 360 saat verir sonra twrp kuracaksın forumda var ondan sonra miui eu rom kur şuan lık o işini görecektir forumda oda var forumda biraz araştır görürsün sıkıntı yok kafana takma iyi günler hocam
Merhaba ben unlock işlemini tamamladım ancak bir sorum olacak. Twrp'yi kurarken ve root atarken bilgiler siliniyor mu?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Oyla:

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam çok teşekkürler. tek takıldığım yer 15 günlük bekleme süresinde yine de telefonu kullanabilecek miyim? ingilizce olarak 15 gün beklerken hiç bişey olmamış gibi yani.

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
hocam çok teşekkürler. tek takıldığım yer 15 günlük bekleme süresinde yine de telefonu kullanabilecek miyim? ingilizce olarak 15 gün beklerken hiç bişey olmamış gibi yani.
Bootloader bişeyi değiştirmez siz değişim yapmadığınız sürece :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Merhaba ben unlock işlemini tamamladım ancak bir sorum olacak. Twrp'yi kurarken ve root atarken bilgiler siliniyor mu?

Bazen siliniyor bazen silinmiyor. Siz her ihtimale karşı yedek alın öyle hareket edin hocam :)
Teknoloji bu bazen ummadık sorunlar da çıkıyor :)

Oyla:

durukankiziltan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Durukan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Bazen siliniyor bazen silinmiyor. Siz her ihtimale karşı yedek alın öyle hareket edin hocam :)
Teknoloji bu bazen ummadık sorunlar da çıkıyor :)

Tamamdır teşekkürler hocam :D

Oyla:

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Başvuru yaptıktan sonra 15 gün telefonu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz Bootloader unlock hakkı verir bu size, unlock etmezseniz birşey olmaz unlock işlemini tamamlarsanız verileriniz silinir.

Oyla:

chaveal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi 8
Konular
4
Merhaba arkadaslar ben aliexpressten aldim telefon geldi 9.5 global rom. bootloader acik geldi bunu nasil kapatabilirim. ( yurtdisinda yasiyorum ondan geldi telefon )

Oyla:
Üst Alt