Soru Bootloader Unlock Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesajdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi Mı Pr
Konular
4
Merhaba, bildiğimiz 2 yöntemle denedim ancak başaramadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mesajdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi Mı Pr
Konular
4
Merhaba, bildiğimiz 2 yöntemle denedim ancak başaramadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Cihazım 11t pro 13.0.2 global kararlı rom

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazım 11t pro 13.0.2 global kararlı rom

Boot kilidi başvurusu yapıldı mı hocam bir hafta kadar önce yapıldı ise aldığınız hata nedir??
Direk hata aldım dediğiniz zaman sorununuzu anlatmış olmuyorsunuz yapılması gereken neleri yaptınız aldınız hata nedir onları belirtin önce

mesajdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi Mı Pr
Konular
4
Boot kilidi başvurusu yapıldı mı hocam bir hafta kadar önce yapıldı ise aldığınız hata nedir??
Direk hata aldım dediğiniz zaman sorununuzu anlatmış olmuyorsunuz yapılması gereken neleri yaptınız aldınız hata nedir onları belirtin önce
Yazdıklarım hoşuna gitmediyse cevap vermene de gerek yoktu. Yazmış olduklarının bana ne faydası var sana ne faydası olur. Konuyu bilmiyor olabilirim ama tarzımı bozmam. Sende tarzına dikkat et bence. Senin gibilerden gelecek hayır Allah'tan gelsin.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yazdıklarım hoşuna gitmediyse cevap vermene de gerek yoktu. Yazmış olduklarının bana ne faydası var sana ne faydası olur. Konuyu bilmiyor olabilirim ama tarzımı bozmam. Sende tarzına dikkat et bence. Senin gibilerden gelecek hayır Allah'tan gelsin.

Konuyu nereye çektiniz bilmiyorum ama kolay gelsin hocam size 😅

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Neden tepki gösterdiğinizi anlayamadım, size mesajda gayet açık şekilde hangi işlemleri ne zaman yapıldığınız sorulmuş. Bunda tepki gösterilecek bir durum göremiyorum.

2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildi

mesajdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi Mı Pr
Konular
4
Neden tepki gösterdiğinizi anlayamadım, size mesajda gayet açık şekilde hangi işlemleri ne zaman yapıldığınız sorulmuş. Bunda tepki gösterilecek bir durum göremiyorum.

2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildi

Aynı fikirde değiliz. O sebeple görüşlere saygı duyalım ve konuyu kapatalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt