Yardım Bootloader süresi hakkında

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.3
Telefon Modeli
Note 9s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazıma 1 hafta önce ayarlardan bootloader için başvuru yaptım. Ama bilgisayardan yapmadım. Benim sorum şu. Bilgisayarda yaptığımız işlemde 168 saat veya daha farklı süreler veriliyor. Ben 1 hafta önce telefondan yaptığım başvuru süresi buna dahil mi? Yoksa süre bilgisayarda yaptıktan sonra mi başlıyor. Teşekkürler

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Evet dahildir eğer ilk olarak bilgisayardan açmaya çalışırsan zaten senden telefondan kayıt olmalısın diyecekti

Oyla:

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
Evet dahildir eğer ilk olarak bilgisayardan açmaya çalışırsan zaten senden telefondan kayıt olmalısın diyecekti
O zaman telefondan yaptigim 1 haftalık süreyi, bilgisayardan yaptığımda verdiği süreden düşüp öyle tekrar deniyoruz doğrumu anladım acaba

Oyla:

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
O zaman telefondan yaptigim 1 haftalık süreyi, bilgisayardan yaptığımda verdiği süreden düşüp öyle tekrar deniyoruz doğrumu anladım acaba
Eğer telefondan kayıt yaptırdıysanız ve kayıdınız bozulmadıysa 168 saat bitince pc nize bağlayıp bootloader ı açacaksınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim profilime bakabilirsiniz bu rom konusu yüzünden moderatörlere çok çektirdim 😀

Oyla:

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
168 saatlik süre bilgisayarda mi unlock aracında unlock now butonuna tıkladığıızda başlar. Telefonunuzda daha önce yapmış olduğunuz her hangi bir işlem bu süreyi kısaltmaz.
Hocam sadece telefondan başvuru yapıp 1 hafta bekleyip mi unlock ta kilidi direk açtı

Oyla:
Üst Alt