Çözüldü Bootloader süresi 636 saati 636 saat sonra tekrar denedim tekrar aynı şey yazıyor

İbrahim üzrek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı 12
Telefon Modeli
Redmi Note 9 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi note 9 pro imeil atma işlemi için bootloader açacaktım 2 ay önce başvurdum hesap ekle dediğimde doguralanamdi diyordu bende giriş çıkış yaptım sonra işlemi yaptım sonra 27 gün süre verdi bende 20 gün sonra tekrar denediğimde mi hesap durumu yine doğrulanmadı dedi çıktım hesaptan girdim yine aynı saat yazıyor du sonra 20 gün daha geçti bu sefer denedim yine hesap açma dururmu sorunu ve yine aynı saat yardım edin lütfen

Çözüm
hocam 636 saat 26.5 gün yapıyor. neden ısrarla 20 gün sonra açmayı deniyorsunuz. bu güne kadar bir çok kez b. kilidi açtım ve her defasında tam saatinin dolmasını bekledim ve hiç bir problem yaşamadım ek olarak verdiği süre boyunca hesaptan çıkış yapmadım hem pc hem telden, teli kapamadım ve mobil veriyi kapatmadım. tüm bunlara uyarak b.kilidi açmayı denerseniz sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
hocam 636 saat 26.5 gün yapıyor. neden ısrarla 20 gün sonra açmayı deniyorsunuz. bu güne kadar bir çok kez b. kilidi açtım ve her defasında tam saatinin dolmasını bekledim ve hiç bir problem yaşamadım ek olarak verdiği süre boyunca hesaptan çıkış yapmadım hem pc hem telden, teli kapamadım ve mobil veriyi kapatmadım. tüm bunlara uyarak b.kilidi açmayı denerseniz sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Oyla: Çözüm

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocamız zaten yaptığınız yanlışı yazmış. Süreyi aldıktan sonra bu süre dolmadan işlemi tekrarlamak sadece süreyi uzatmaya yarar. Süre bitmeden BL kilidini açtırmaz yani.

Oyla:

İbrahim üzrek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
2
Hocam ben mi hesap ekleme yerinde sorun yaşadım orda da hesap doğrulanmadı dedi ondan tekrar denedim

Oyla:

İbrahim üzrek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
2
hocam 636 saat 26.5 gün yapıyor. neden ısrarla 20 gün sonra açmayı deniyorsunuz. bu güne kadar bir çok kez b. kilidi açtım ve her defasında tam saatinin dolmasını bekledim ve hiç bir problem yaşamadım ek olarak verdiği süre boyunca hesaptan çıkış yapmadım hem pc hem telden, teli kapamadım ve mobil veriyi kapatmadım. tüm bunlara uyarak b.kilidi açmayı denerseniz sorun yaşayacağınızı sanmıyorum20 gün sonra imeil bitiyor nasıl yapacam bilmiyorum eğer yeni mi hesabı açıp o hesaptan başvuru yapıp telefona 8 gn dokunmasam süre kısalır mi

Hocam 20 gün sonra imeil bitiyor nasıl yapacam bilmiyorum eğer telefonu sıfırlayıp yeni mi hesabı açıp o hesaptan başvuru yapıp telefona 8 gün dokunmasam süre kısalır mi lütfen yardım edin 20 gün sonra bende üniversiteye gidecem telefonsuz gitmek istemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocamız zaten yaptığınız yanlışı yazmış. Süreyi aldıktan sonra bu süre dolmadan işlemi tekrarlamak sadece süreyi uzatmaya yarar. Süre bitmeden BL kilidini açtırmaz yani.
Hocam yeni hesap açsam telefonu sıfırlayıp başka bir hat üzerine mi kilit başvurusu yapsam

Oyla:

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Hocam 20 gün sonra imeil bitiyor nasıl yapacam bilmiyorum eğer telefonu sıfırlayıp yeni mi hesabı açıp o hesaptan başvuru yapıp telefona 8 gün dokunmasam süre kısalır mi lütfen yardım edin 20 gün sonra bende üniversiteye gidecem telefonsuz gitmek istemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yeni hesap açsam telefonu sıfırlayıp başka bir hat üzerine mi kilit başvurusu yapsam
mantıklı hocam. normalde hiç o kadar süreye şahit olmadım şahsen. maksimum 1 hafta çıktı bana hep. öyle deneyin olmazsa , ücretli yardım (forum tamircisi) diyebölüm var en son oradan yardım talep edersiniz.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt