Çözüldü Bootloader kilidi

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Bilgisayar kaynaklıda olabilir. Sürücüler filan bazen soru çıkarıyor diye okumuştum ben windows 10 64bitte açtım kilidi ama kimi arkadaşlar windows 7 64bit öneriyor

Dediğiniz şekilde düşünüp biraz önce Win 7 x64 sistemde denedim sonuç aynı maalesef.

Beklerken güncelleme yaptınız mı? Eğer yaptısanız mi hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmayı deneyin.

Evet bugün gelen yeni güncellemeyi yüklemiştim. Zaten geliştirici seçeneklerinde mi hesabımdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmamı istemişti. Yani onu zaten yaptım.

Windows sürücü imzalamayı kapatıp deneyin birde hocam googleda bulabilirsiniz

Bu dediğinizi de bir deneyim sonucu paylaşacağım.

class63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 6
Konular
2
Dediğiniz şekilde düşünüp biraz önce Win 7 x64 sistemde denedim sonuç aynı maalesef.

Evet bugün gelen yeni güncellemeyi yüklemiştim. Zaten geliştirici seçeneklerinde mi hesabımdan çıkış yapıp tekrar giriş yapmamı istemişti. Yani onu zaten yaptım.

Bu dediğinizi de bir deneyim sonucu paylaşacağım.
Hocam sorun çözüldü mü ne yaptınız paylaşır mısınız benimle?

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Hocam sorun çözüldü mü ne yaptınız paylaşır mısınız benimle?
Evet sorun çözüldü ve kilidi açtım. Bu aslında bir hata değilmiş. Kilidi kaldırmak için verilen süre dolduktan sonra 1 gün kadar daha beklemek gerekiyormuş. Nedeni hakkında hiçbir fikrim yok. Hatayı aldığım gününün ertesi günü kilidi hata almadan açtım.

Akif6260

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Askeri personel
Konular
16
Ben telefon kilidini açıp kapatmayi direk xioami tool versiyon2 programından yapiyorum.bekleme yok

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Ben telefon kilidini açıp kapatmayi direk xioami tool versiyon2 programından yapiyorum.bekleme yok

Bu bekleme süresinin kullandığınız tool ile ilgisi yok. İlk kilit açma süreci için her türlü verilen süreyi beklemek durumundasınız. Sizin cihazınız için süre verilmemiş ise onu bilemem.

Akif6260

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Askeri personel
Konular
16
Bu bekleme süresinin kullandığınız tool ile ilgisi yok. İlk kilit açma süreci için her türlü verilen süreyi beklemek durumundasınız. Sizin cihazınız için süre verilmemiş ise onu bilemem.
Ben bu program ile ilk olsun son olsun kilit açma kapama islemini yapıyorum.programi arastirin isterseniz

bbahadrb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Tekrar konu açmaktansa burada sormak istedim.Telefondan mi kilit açma durumu kısmından hesap ekleyemiyorum bir türlü ondan kaynaklı herhalde mi tool görmüyor telefonumu.Hesabınızı tekrar eklemeyi deneyebilirsiniz filan diyor nasıl çözebilirim bu sorunu?Fastboot kısmında görmüyor sanırım cihazımı.

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Tekrar konu açmaktansa burada sormak istedim.Telefondan mi kilit açma durumu kısmından hesap ekleyemiyorum bir türlü ondan kaynaklı herhalde mi tool görmüyor telefonumu.Hesabınızı tekrar eklemeyi deneyebilirsiniz filan diyor nasıl çözebilirim bu sorunu?Fastboot kısmında görmüyor sanırım cihazımı.

Ayarlarda mi hesabinizda oturumu kapatıp tekrar oturum açmayı denediniz mi?

Üst Alt