HyperOS bootloader kilidi

Lintha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Rdm nte12pro 5G
Konular
1
Hyper os çıktığından beri güncelleyemiyorum ve rom atmayı denedim ve haliyle bunun için root gerekli. 168 saat bekledim ve yine de kilidi açamadım. SMS konumlandırma etkineştirilemedi gibi sorun veriyor . Ve bugün chinese hyper os yükledim sonunda fakat imei gitti:D imei yi geri getirmeye çalışıyorum fakat tüm programlar paralı. ücretsiz olanlar da tam olarak işe yaramıyor ve bunun sebebinin de bootloader kildi olduğunu düşünüyorum pls help:((((

YabguTr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Hyper os çıktığından beri güncelleyemiyorum ve rom atmayı denedim ve haliyle bunun için root gerekli. 168 saat bekledim ve yine de kilidi açamadım. SMS konumlandırma etkineştirilemedi gibi sorun veriyor . Ve bugün chinese hyper os yükledim sonunda fakat imei gitti:D imei yi geri getirmeye çalışıyorum fakat tüm programlar paralı. ücretsiz olanlar da tam olarak işe yaramıyor ve bunun sebebinin de bootloader kildi olduğunu düşünüyorum pls help:((((
Hocam bi yerde denk gelmiştim eng rom yükleyerek imei geri geliyor diye sanırım yabancı forumdu bi araştırın

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Konuyu HyperOS Haberleri forumuna açmışsınız... Cihazın ne olduğunu bile yazmadan yardım bekliyorsunuz. Neyse, IMEI değiştirme yasadışı olduğu için forumda anlatımının yapılması yasak zaten.

Lintha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Rdm nte12pro 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu HyperOS Haberleri forumuna açmışsınız... Cihazın ne olduğunu bile yazmadan yardım bekliyorsunuz. Neyse, IMEI değiştirme yasadışı olduğu için forumda anlatımının yapılması yasak zaten.
şöyle söyleyeyim cihazn imei si var zaten NOTE 12 PRO5G kayıtlı şu anda. fakat çin hyper os yükleyince imei silindi. IMEI elimde mevcut var telefonun kutunsadki kendi imeisi var. sadece atamıyorum bunun yasadısı oldugunu sanmuyorum. sonuçta imei çalmıyorum:D kendi imei mi atmaya calısıoyrum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bi yerde denk gelmiştim eng rom yükleyerek imei geri geliyor diye sanırım yabancı forumdu bi araştırın
teşekkürler bakayım ben

Üst Alt