Yardım Bootloader Kilidi kapalı imei atamıyorum.

ogk4601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.02
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
İmei başka telefona kopyalanmış,şebeke gitti bootloader kilidi kapalı şebeke olmadan açamıyorum ve başka imeide atılmıyor ne yapmalıyım?

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
hemde biraz yüksek para vereceksiniz. Şebeke gitmeden bootloader açmanız gerekiyordu. Geçici şebeke işlemide iptal oldu biraz sıkıntı sizin iş..
Benimkisi gitti cin olan arka kapağı açılıp bt kilidi açıldı india rom kuruldu yine şebeke gelmedi o neden hocam yapan kişi usta birisi

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Benimkisi gitti cin olan arka kapağı açılıp bt kilidi açıldı india rom kuruldu yine şebeke gelmedi o neden hocam yapan kişi usta birisi
Cihazınız note 8 ise eğer, daha hiç şebeke alamadığımız denk gelmedi şükür. Demek ki usta birisi değilmiş :)

Oyla:

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
Cihazınız note 8 ise eğer, daha hiç şebeke alamadığımız denk gelmedi şükür. Demek ki usta birisi değilmiş :)
Çin cihazıydi hocam bu birde yasal sure bitmeden şebeke gitti normal bişey mi yasal sure bitmeden imeilin gitmesi

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Çin cihazıydi hocam bu birde yasal sure bitmeden şebeke gitti normal bişey mi yasal sure bitmeden imeilin gitmesi
Cihaza simkart taktığınız anda başvuru yapıp bootloader kilidini açmanız gerekir. Bunun olması gereken budur. İhmali masraf doğurur..

Oyla:

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
Cihaza simkart taktığınız anda başvuru yapıp bootloader kilidini açmanız gerekir. Bunun olması gereken budur. İhmali masraf doğurur..
Anladim da Kadir hocam 1 simde takili birde yasal sure 90 günden fazlaydi erkenden gitmesi normalmi

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Anladim da Kadir hocam 1 simde takili birde yasal sure 90 günden fazlaydi erkenden gitmesi normalmi
şimdi benim normal yada değil diye vereceğim cevap anlam teşkil edecekmi? olan olmuş şebeke uçmuş. Siz en gereksiz kısmının peşindesiniz :) Sistem asla atlamaz 90 dediyse 90'dır. Sizden önce simkart takılmıştır. Hepsi olur.

Oyla:
Üst Alt