Diğer Bootloader Kilidi ile ilgili

Blackaxe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖzgürBilecik
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
12
Birkaç sorum olacak
1. Kilidi açınca ota güncellemeleri gelmeye devam edicek mi
2. Delta garantisi devam edicek mi ?
3. Kilidi kapatınca garanti tekrar aktif olur mu veya ota güncellemeleri tekrar gelir mi
4 kilidi açıp Root atsam ondan sonra kapatsam Root kalır mı
5 kilidi acip twrp yüklesem sonra kilidi kapatsam twrp kullanmaya devam edebilir miyim
6 kilidi açıp kapattıktan sonraacmak için bir daha istek göndermem gerekiyor mu yoksa direkt açılıyor mu

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam otaya o kadar takılma çok önemli bişey değil.bl kilidini açıp twrp kurdunmu herşey tamam demektir.ben eu beta kullanıyorum,zaman zaman ptadan geliyor,otadan gelmeyince de romu indirip twrp ile manuelden kuruyorum,çok basit.delta garanti bl kilidini açınca da garanti sayıyor cihazı.sürekli açıp kapatmaya hiç gerek yok.bana sorarsan bi kere aç twrp yükle istersen root da at öyle kalsın keyfini çıkar.ayrıca teli güncelleyince root gidiyor.tekrar rootlamak istiyorsan supersu flaşlıyorsun sadece.garantiye o kadar bel bağlamanı da tavsiye etmem.tel kendi kendine bozulsa bile bi şekilde kullanıcı hatası deyip yoluyorlar kullanıcıyı :)

Oyla:

Blackaxe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖzgürBilecik
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki bu Bl ve rootun Bataryaya bi etkisi var mı

Son düzenleme:
Oyla:

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Bootloader kilidini açınca amaç custom rom yüklemek ise bildiğim kadarı ile o romun ota güncellemesi gelir global romda zaten gelir.
delta kilit açmaya, root yapmaya vb. izin verdiğini sayfasında zaten yazıyor diye biliyorum. Yani hiç bir sorun yaşamazsın.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bl açıp twrp yükleyince istediğin romu kurabilirsin hocam.root işlemi de çok kolay forumda anlatımları var

Oyla:
Üst Alt