Rehber Bootloader Kilidi Açmadan Sürüm Düşürme/Değiştirme Yöntemi

SLAyER_0307

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Red mi note 8 p
Konular
1
Şimdi ben android 9 ve miu 10 kurmak istiyorum 2. Adım için neyi indiricem nasıl bulucam android 9 ve miu 10 romu ?

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
Hocam iyi günler acil yardım ederseniz sevinirim. İndirdiğim ROM dosyasının içinde herhangi bir images klasörü yok. Sadece ana dizinde scatter.txt diye bir dosya var. Zaten bunu choose yaptığımda hata veriyor flash tool. Nasıl bir yol izlemem gerekir ?
Telefonum ve sürümü : Redmi Note 8 Pro, MIUI 12.0.5 China ROM, Bootloader kapalı.

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
Arkadaşlar başka siteden ROM indiripi yaptım. Bende flash toolda kırmızı hata çıktı. Ondan sonra telefonu biligsayardan çektim. Recovery menüsüne atıyordu telefon. Ordan wipe data yapıp tekrar reboot edin telefon açılacaktır. Kırmızı hatayı aldığınızda korkmaya gerek yok.

SLAyER_0307

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Red mi note 8 p
Konular
1
Arkadaşlar başka siteden ROM indiripi yaptım. Bende flash toolda kırmızı hata çıktı. Ondan sonra telefonu biligsayardan çektim. Recovery menüsüne atıyordu telefon. Ordan wipe data yapıp tekrar reboot edin telefon açılacaktır. Kırmızı hatayı aldığınızda korkmaya gerek yok.
ben de aynı hatayı alıyordum recorvery de kaldı wipe data yapıp telefonu açtım ve düzeldi dediğiniz gibi şimdi miu 10 kurulum yapıyor.

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
ben de aynı hatayı alıyordum recorvery de kaldı wipe data yapıp telefonu açtım ve düzeldi dediğiniz gibi şimdi miu 10 kurulum yapıyor.
Hocam İMEİ attıysanız gözükmeyebilir. Yani bende öyle oldu. Güncelleme geldi MIUI 11'e geçince düzeldi.

memolu42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Kolay gelsin herkese. Benim ciddi bir sorunum var.
Note 8 pro çin modeli cihazım var, bl kilitli ve miui 12.5 çin versiyonunda kaldım , Google servisleri kullanamıyorum, bu yöntem ile versiyon düşürebilirmiyim ?

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
Kolay gelsin herkese. Benim ciddi bir sorunum var.
Note 8 pro çin modeli cihazım var, bl kilitli ve miui 12.5 çin versiyonunda kaldım , Google servisleri kullanamıyorum, bu yöntem ile versiyon düşürebilirmiyim ?
Evet düşürebilirsiniz bu yöntemle. Ancak sadece Çin Romu olacak yine. Tavsiyem ücretini verip bootloader kilidini açtırmanızdır.

memolu42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Evet düşürebilirsiniz bu yöntemle. Ancak sadece Çin Romu olacak yine. Tavsiyem ücretini verip bootloader kilidini açtırmanızdır.
Hocam para verip kilitli telefonu çin versiyonunda açtırdım zaten aylar önce , birdaha bu telefon için para vermem, İngilizcem var sorun yoktu ama Google servisler de gidince sorun oldu, Google servisler gelsin yeterli benim için , çok teşekkür ederim yanıtınız için...

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
Haklısınıız hocam bu telefona benimde çook param gitti. MIUI 11 China Rom kurabilirsiniz cihaza.
Hocam para verip kilitli telefonu çin versiyonunda açtırdım zaten aylar önce , birdaha bu telefon için para vermem, İngilizcem var sorun yoktu ama Google servisler de gidince sorun oldu, Google servisler gelsin yeterli benim için , çok teşekkür ederim yanıtınız için...

asd12323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Merhabalar, bu marka cihaza ilk kez rom yükleyeceğim. Bu yöntemi kullanarak miui 12,5'ten; android 9 miui 11 romu, note 8 pro'ya sorunsuz yükleyebilir miyim? Bootloader kapalı ve cihazın anti rollback değeri 1. Birkaç yerde kilit varken brick olduğunda sıkıntı yarattığını belirtiyor, emin olamadım.

Yüklenecek fastboot sürüm: begonia_global_images_V11.0.6.0.PGGMIXM_20200108.0000.00_9.0_global_4d6344e94f.tgz

Üst Alt