Yardım Bootloader Kilidi Açılmıyor

ReYaLs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
forumdaki konuları okuyun diye bence boş a konu kapatmayın öncelik olarak bu forumu biliyorum okdumda hepsini ama benim sorunumu yaşayan olmamış o yüzden boş yere konu kapatmayın şimdi yeniden yazmak gerekiyor arkadaşlar sürekli bt açıp kapatıyordum hesap ekli zaten süreside yok açtım kappatım için zaten nasıl kapatılıp açılacağını biliyorum hindistan romuna geçince böyle oldu geliştirici seçeneklerinden hesap eklendi yazıyor ama bt bir türlü açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
forumdaki konuları okuyun diye bence boş a konu kapatmayın öncelik olarak bu forumu biliyorum okdumda hepsini ama benim sorunumu yaşayan olmamış o yüzden boş yere konu kapatmayın şimdi yeniden yazmak gerekiyor arkadaşlar sürekli bt açıp kapatıyordum hesap ekli zaten süreside yok açtım kappatım için zaten nasıl kapatılıp açılacağını biliyorum hindistan romuna geçince böyle oldu geliştirici seçeneklerinden hesap eklendi yazıyor ama bt bir türlü açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum
Bence hocam önce konuyu siz okuyun
açıklamada ne yazdığını çevirseniz direk çözüme ulaşabilirsiniz
ayrıca bu sorunu forumda yaşan bir çok kullanıcı gördüm
hadi onu da geçtim zaten önceki konuda açıklamasını iki kişi yazdık

Oyla:

ReYaLs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence hocam önce konuyu siz okuyun
açıklamada ne yazdığını çevirseniz direk çözüme ulaşabilirsiniz
ayrıca bu sorunu forumda yaşan bir çok kullanıcı gördüm
hadi onu da geçtim zaten önceki konuda açıklamasını iki kişi yazdık
hala daha sorunu anlamıyorsunuz hesapı ekliyorum eklendi yazıyor ama açılmıyor format attım yine eklemdim oturumu kapatıp denedim yine aynı lütfen düzgün okuyun hesabını eklemesini bilmeyen adam nasıl bt acıcak kapatacak ???

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
hala daha sorunu anlamıyorsunuz hesapı ekliyorum eklendi yazıyor ama açılmıyor format attım yine eklemdim oturumu kapatıp denedim yine aynı lütfen düzgün okuyun hesabını eklemesini bilmeyen adam nasıl bt acıcak kapatacak ???
Gayet düzgün okuyorum hocam işlemi düzgün yapmıyorsunuz
defalarca kez kilit açtım bu sorunu ilk defa görüyorum''hesapı ekliyorum eklendi yazıyor ama açılmıyor''
hesabı eklerken hata veriyor muhtemelen formatla vs alakası yok mobil veri ile hesaba giriş yapmanız gerek mi hesabından çıkış yapıp tekrar girin

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hindistan romuna geçince olduğunu söylediniz, sonra geçilebiliyorsa tekrar globale dönüp dendediniz mi? Ya da farklı hesap açıp onun üzerinden açmayı denediniz mi?

Oyla:

ReYaLs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
Gayet düzgün okuyorum hocam işlemi düzgün yapmıyorsunuz
defalarca kez kilit açtım bu sorunu ilk defa görüyorum''hesapı ekliyorum eklendi yazıyor ama açılmıyor''
hesabı eklerken hata veriyor muhtemelen formatla vs alakası yok mobil veri ile hesaba giriş yapmanız gerek mi hesabından çıkış yapıp tekrar girin
dediğinizi defalarca yaptım video kaydı atıyım isterseniz neresi yanlış söyleyin ?

Oyla:

ReYaLs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
Hindistan romuna geçince olduğunu söylediniz, sonra geçilebiliyorsa tekrar globale dönüp dendediniz mi? Ya da farklı hesap açıp onun üzerinden açmayı denediniz mi?
mlsf hocam global roma geçmek için açmam gerekiyor açamıyorum bir türlü deli etti beni 3 gündür düşünüyorum nasıl olmaz diye serverde bozukluk var herahalde dedim en sonunda foruma yazdım oda kapandı saten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

IMEI işlemi var mı cihazda ?
yok hocam olsaydı saten endonozya gloabal hindistan roma geçemezdim

Oyla:

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Bak kardesim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burdaki video izleyerek yapabilirsin

Bak burada ingilizce diyorki lutfen. miui ayarlarindan, gelistirici seceneklerinden mi kiit acma durumundan hesabinizi ekleyiniz diyor.

Oyla:

ReYaLs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Özgür
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
4
Bak kardesim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burdaki video izleyerek yapabilirsin

Bak burada ingilizce diyorki lutfen. miui ayarlarindan, gelistirici seceneklerinden mi kiit acma durumundan hesabinizi ekleyiniz diyor.
Hocam ekledim saten ama bir türlü açılmıyor kafayı yemek üzereyim herşeyi yapıyorum açılmıyor bir türlü

Oyla:
Üst Alt