Yardım Bootloader kilidi açarken bu mesajı alan?

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Arkadaşlar selam. Yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşın telefonunun bootloader kilidini açacaktık. Fakat şöyle bir mesaj aldık. "Sorry can not unlock more devices by this account this month" Yani "Maalesef bu ay daha fazla cihazın kilidini açamıyorum" şeklinde. Ne demek oluyor bu. Önümüzdeki ay tekrar mı denemek lazım. Ya da bu hatayı böyle almaya devam mı edeceğiz. ÇöZümü var mıdır. Bootloader kilidini açıp EU ya da Hindistan rom kuracaktık telefona.

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Sim kart ile alakalı bir durum değil, her mi hesabı 1 ay içerisinde sadece 1 cihazın bootloader kilidini açabilir. Yeni bir mi hesabı açılmalıdır.
Sağol hocam deneyeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sağol hocam deneyeyim
Denedim Sim kart şart hocam Üzgünüz, Mİ kimliğiniz bir telefon numarası ile ilişkili değil dedi.

Sağol hocam deneyeyim

Denedim Sim kart şart hocam Üzgünüz, Mİ kimliğiniz bir telefon numarası ile ilişkili değil dedi.
Düzelyitorum şart değilmiş. fakat 648 hours dedi 27 güne tekabül ediyor. Bunun bir kısa yolu falan yok mu ya...

Son düzenleme:
Oyla:

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Tek kısa yolu yeni sim kart tak 168 saat sonra boot açılır
Nasıl yani tam olarak anlayamadım. Yeni bir sin kart takip yeni aldığım hespala bir daha mı deniyeyim. Yoksa yeni bir sin kartla yeni bir mi hesabi alarak tekrar mi açmaya çalışayım.

Oyla:

dran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
durann
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Operatör
Konular
3
Nasıl yani tam olarak anlayamadım. Yeni bir sin kart takip yeni aldığım hespala bir daha mı deniyeyim. Yoksa yeni bir sin kartla yeni bir mi hesabi alarak tekrar mi açmaya çalışayım.
Farklı bir sim kartı yeni sıfırdan mi hesabı alın ve onunla kilidi açmak için başvurun örnek veriyorum babanızın annenizin veya kardeşinizin sim kartını takıp yeni bir mi hesabı alın ve tekrar kilit açmak için başvuru yapın 168h verecektir

Oyla:

ilhamYaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilham
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Selamünaleyküm beyler bu hatayı anlayan varsa yardımcı olabilir mi 1 ay geçtiği zaman sonra denesem olur mu

Oyla:
Üst Alt