Diğer Bootloader Kapanmadı

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Bugün Stoya sizlere demiştim amcamın redmi not 9s kalmıştı hindistan romu atmadığım diye bugün geldi hemen romu kurmaya geçtim fakat sizler defalarca demenize rağmen maalesefki o hatayı yaptım fotoğraftaki seçenek tikli halde işlemi başlatım fakat işlem başarısız dedi sonra flash all seçtim tekrar işleme basladim sorunsuz kuruldu rom bl'de Kapanmadı umarım birdaha aynı hataya düşmemem normalde çok dikkat ederim sağolsunlar amca oğullarim pubg den konusunca dikkat oraya gitti ve anlık hata ile o fotoğraftaki seçenek seçili halde flashh dedim ve işlem başarısız dedi hiçbir şey yapmadan siz siz olun dikkat edin :$

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ı
Muhammed6034, O seçenek BL kilit kapatmaz zaten, o kısm mevcut dosyaları koruyarak rom atma seçeneğidir.

En sağda yer alan kısım BL kilit kapatır ve sıkıntı verir,siz siz olun o kısmı SEÇMEYİN.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
ı
Muhammed6034, O seçenek BL kilit kapatmaz zaten, o kısm mevcut dosyaları koruyarak rom atma seçeneğidir.

En sağda yer alan kısım BL kilit kapatır ve sıkıntı verir,siz siz olun o kısmı SEÇMEYİN.

İnanın çok korktum ben cihaz benim değil çalışan kişi amca oğlum bugün o dediğiniz seçenekte olabilirdi tikli Allah'tan işte sizin dediğiniz bl kilitlemeyen seçenekteydi dikkat etmek lazım da benim kafamı karıştırdılar sağolsunlar :)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
64 bir mi flash kullandığınız için kurtarmışsınız. Bu mi flash sürümünde bootloader kapatma seçeneği yok.

Stoya hocam sizin işaretlediğiniz yerden de kapanmıyor. Diğer mi flash sürümleri ile karıştırdınız galiba :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
onununcuköy, Aynen,bizim bile kafa gidiyor haha-- İyi ki 10'uncu köy var da ordan sesleniyorsun....

Üst Alt