Çözüldü Bootloader Kapandı

salihcglyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 9se
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global stabil 10.3.4.0
Telefon Modeli
Mi 9se
Bootloader Kilidi
Kapalı
Bugün telefonuma pixel experience rom yukleyecektim ama başaramadım telefon fastboot da kaldı bende mi flash ile 10.3.4.0 global rom flashlasdım sonra cihazın alicisindaki unlocked yazısı gitti twrp yüklemeye çalıştım hata verdi bootloader kilidi kapandı galiba nasıl açabilirim tekrar

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Buyurun..

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Bugün telefonuma pixel experience rom yukleyecektim ama başaramadım telefon fastboot da kaldı bende mi flash ile 10.3.4.0 global rom flashlasdım sonra cihazın alicisindaki unlocked yazısı gitti twrp yüklemeye çalıştım hata verdi bootloader kilidi kapandı galiba nasıl açabilirim tekrar
İlk Açtıgınız hesap size aitse açabilirsiniz. İmei işlemi varsa bootloader açılırken imei uçar bilginiz olsun.

Oyla:

salihcglyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Mi 9se
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk Açtıgınız hesap size aitse açabilirsiniz. İmei işlemi varsa bootloader açılırken imei uçar bilginiz olsun.
Bilgilendirdigin için teşekkürler hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyurun..

Sağolun hocam

Oyla:

hakanaytekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
redmi note9
Konular
0
İyi akşamlar bende redmi note 9 yurtdışı cihazı BT kilidini açtım ve IMEI olayı yaptık orada yapan kişi fastpod modda BT kilidini kapadı şimdi tekrar açmak istiyorum request parameter eror hatası veriyor bunla ilgili bir bilginiz varmidir

Oyla:

DaryL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco F1
Konular
0
ben persist dosyası yuklerken hata aldım cahıllıgıme boot recovery hepsıne persıstı yukledım twrpde gıttı cıhazda fastbootta kalıyor sadece ne yapabılırım not:mı kılıt bılmıyorum o yuzden custom rom kullanıyorum nasıl yapabılırım eskı halıne parmak ızı sorunu var dıye persıst denedım

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
ben persist dosyası yuklerken hata aldım cahıllıgıme boot recovery hepsıne persıstı yukledım twrpde gıttı cıhazda fastbootta kalıyor sadece ne yapabılırım not:mı kılıt bılmıyorum o yuzden custom rom kullanıyorum nasıl yapabılırım eskı halıne parmak ızı sorunu var dıye persıst denedım
Mi flash tool ile stock rom kurabilirsiniz.
Mi flash tool ile kurulum yapmadan clean all seçeneği işaretlemeyi unutmayın boot kilidi kilitlenmesin hocam

Oyla:

DaryL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
poco F1
Konular
0
Mi flash tool ile stock rom kurabilirsiniz.
Mi flash tool ile kurulum yapmadan clean all seçeneği işaretlemeyi unutmayın boot kilidi kilitlenmesin hocam
telefonu kapat ac yaptıgımda bootloader acık sembolu vs cıkmıyor sanırım persıst yuklerken onuda kapattım mı stock rom yuklıycem ama mı kılıtı bılmıyorum mı kılıt kapatma varmı.Bıldıgım kadarıyla mıuı 10 surumunde kapanıyor

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
telefonu kapat ac yaptıgımda bootloader acık sembolu vs cıkmıyor sanırım persıst yuklerken onuda kapattım mı stock rom yuklıycem ama mı kılıtı bılmıyorum mı kılıt kapatma varmı.Bıldıgım kadarıyla mıuı 10 surumunde kapanıyor
Persist recovery ile yüklendi ise boot kilidi kapanmaz hocam cihazı kökten kapatıp USB kablosunu telefona takip ses açmaya basılı tutarak pcye bağlayın direk olarak bootloader modunda açar eğer açmazsa ses kısmaya basılı tutarak deneyin xaiomi ve red mi cihazlarda bootloader moduna bu sekidlede alınıyor cihazlar

Oyla:
Üst Alt