Yardım Bootloader Hk. Yardım

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Arkadaşlar geçen hafta hb mi 5s 32 gb aldım. Telefon global sürüm ile geldi. Yine de, sitede bazı konularda gördüğümden dolayı ne olur ne olmaz diye bootlader onayı almak istedim. Arkadaşların verdiği yere giriyorum bir apk dosyası iniyor. Bnm bootlader onaylanmış oluyor mu. Telefonu kurarken mi hesabı açtım şifre de geldi. Mail ile de onayladım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
You've been granted the permission to unlock your device. download Mi unlock tool. at .

Yukarıdaki mesaj geldiyse kilidi açmak için yetkiniz verildi demektir.

Oyla:

seffah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
You've been granted the permission to unlock your device. download Mi unlock tool. at .

Yukarıdaki mesaj geldiyse kilidi açmak için yetkiniz verildi demektir.
walla yakın aralıklarla iki üç mesaj geldi ama hatırlamıyorum öyle bir mesaj. ama unlock kısmına girdiğimnde çince yazılı bir resim çıkıyor. Tıkladığımda apk dosyası indiriyor.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
walla yakın aralıklarla iki üç mesaj geldi ama hatırlamıyorum öyle bir mesaj. ama unlock kısmına girdiğimnde çince yazılı bir resim çıkıyor. Tıkladığımda apk dosyası indiriyor.
Apk dosyası indirmez. Bilgisayardan giriş yapın. Mi unlock tool indirtecek eğer unlock yetkisi verildiyse.

Oyla:

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
Yazılımdan yazılıma geçen biri değilseniz ya da yeni yazılım buldum hemen yükleyeyim demiyorsanız, kartımı takar sosyal medya uygulamaları indirip telefonu kurcalamadan kullanıyorum diyorsanız bootloader kilidi açmak hiç bir işinize yaramaz hocam :)

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt