Soru Bootloader garantiyi etkiler mi

herdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Ergen
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.2
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese iyi geceler, açıkcası bootloader tam olarak ne işe yarar bilmiyorum. Sadece forumda bir kaç yardım başlığında eğer cihazda bootloader kilidi açıksa yazılımsal problemlere müdahale edilebildiğini görmüştüm. Bu sebeple yeni aldığım Xiaomi Türkiye garantili telefonumun usb hata ayıklama modunu açmak için girdiğim geliştirici seçeneklerinden bootloader kilidini açayım nolur nolmaz dedim. Şimdi ise birkaç başlıkta bootloader kilidinin açılmasının garanti dışı bıraktığını okudum. Cihazım garanti dışı kalmış olabilir mi? İyi forumlar...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Herkese iyi geceler, açıkcası bootloader tam olarak ne işe yarar bilmiyorum. Sadece forumda bir kaç yardım başlığında eğer cihazda bootloader kilidi açıksa yazılımsal problemlere müdahale edilebildiğini görmüştüm. Bu sebeple yeni aldığım Xiaomi Türkiye garantili yeni telefonumun usb hata ayıklama modunu açmak için girdiğim geliştirici seçeneklerinden bootloader kilidini açayım nolur nolmaz dedim. Şimdi ise birkaç başlıkta bootloader kilidinin açılmasının garanti dışı bıraktığını okudum. Cihazım garanti dışı kalmış olabilir mi? İyi forumlar...

O kısımdan açma ile BL açılmaz hocam... Bir sürü işlemi ve süresi var...

BL açıp,servislerin eline koz vermeyin derim.

Oyla:

herdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Ergen
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Öğrenci