Çözüldü Bootloader Açmak İçin...

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Hocam teşekkür ederim. İnanmayacaksınız belki ama 67 Watt kablosu ile algılamıyormuş. Syrox marka Usb 2.0A kablosu ile fastboot moda alıp mi unlock çalıştırdığımda gördü ve şu an kurulum yapıp kontrol ettiğimde kilit açıldı olarak gözüküyor.

Geriye tek sorunum endonezya 13.0.6.0 fasboot rom indirdim ama driverlarımın tam olup olmadığından emin değilim. boot açtıysa driverları tam varsayabilir miyiz veya öneriniz var mıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bende yukarıda belirttiğim üzere kilidi açtım ama dediğiniz gibi dosya aktarımı modunda telefonu pcye tanıtamıyorum. Görmüyor nedense!
Sizdeki 67 wat kablosunda sıkıntı olabilir. Bendeki 67 wat orijinal kablosu ile herşeyi hatasız yapabiliyorum.

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Hocam taktığınız muhtemelen sadece şarj kablosu. Data kablosu takın
Hocam data kablosu olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizdeki 67 wat kablosunda sıkıntı olabilir. Bendeki 67 wat orijinal kablosu ile herşeyi hatasız yapabiliyorum.
Valla anlam veremedim hocam yukarıda bir arkadaş data kablosu takın demiş ama bendekink aynı zamanda data işlemlerinde kullanabilirim diye biliyordum. Dikkate alacağım.

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
dosya aktarımı yapıyormu kablo kontrol edin
Valla PC dosya aktarımını görmüyor ptp miydi neydi öyle bir seçenek vardı dosya aktarımının altında onu seçtiğimiz zaman sadece fotoğraf aktarımı veya gösterimi geliyordu.
Ama bahsini ettiğimiz kablo ile romu yükleyebildim. Bende anlam veremedim açıkçası

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Valla PC dosya aktarımını görmüyor ptp miydi neydi öyle bir seçenek vardı dosya aktarımının altında onu seçtiğimiz zaman sadece fotoğraf aktarımı veya gösterimi geliyordu.
Ama bahsini ettiğimiz kablo ile romu yükleyebildim. Bende anlam veremedim açıkçası
o zaman hocam data kablosudur o

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Olabilir hocam evet. Hallettik bakalım şimdilik bir sorunumuz kalmadı..Konuyu çözüldü olarak nasıl işaretleyeceğiki bulamadım sadece.
hocam yukardaki yardım yazısına tıklayıp çözüldü diye işaretliceksiniz galiba

Üst Alt