Soru Bootloader açmadan güncellenebilir mi?

mehmetsrtkya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Poco F2 Pro cihazım global android 10 ve miui 12.0.4 sürümünde takılmış durumda bu konu ile araştırmalarım da anladığım kadarıyla ota üzerinden manuel güncellemek kurtarmıyor, her seferinde doğrulama hatası ve altında farklı rom hata yazıları. Sürümden memnunum batarya çok iyi gidiyor köyde şebekenin zor çekmesi halinde ve oyun oynamama rağmen çift hat takılı şuan yüzde 55 şarj 5 saat 40dk ekran süresi var. Buraları ayrı konu ama güncelleme almaması çok can sıkıcı oldu. Güncellemek istiyorum ama Bootloader açmak istemiyorum bu yüzden güncellemeyi pc yardımı ile yapmak istiyorum böyle birşey yapılabilir mi?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Malesef bootloader kilidi açılması gerek kilit açılırken cihaz sıfırlanıyor yedeginizi alıp kilidi açın mi flash ile rom yüklerken clean all and lock seçerseniz kilit tekrar kapanır.

mehmetsrtkya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Mi flash kullanımı, gerekli program yüklemeleri, BL açmak için ve rom atımı için konu linkleri varmı hocam tam bulamadım da atarsanız çok iyi olur, deneyip göreceğiz olmadı garantiye götürüp onlar halleder sanırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde ota üzerinden manuel deniyorum kod doğru bir türlü kabul etmiyor dosyaları

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mi flash kullanımı, gerekli program yüklemeleri, BL açmak için ve rom atımı için konu linkleri varmı hocam tam bulamadım da atarsanız çok iyi olur, deneyip göreceğiz olmadı garantiye götürüp onlar halleder sanırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde ota üzerinden manuel deniyorum kod doğru bir türlü kabul etmiyor dosyaları
Cihazınız garantili ise bunu siz yapmayın garantiye verin onlar halletsin yoksa cihaz garanti dışı kalıyor.

mehmetsrtkya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Cihazınız garantili ise bunu siz yapmayın garantiye verin onlar halletsin yoksa cihaz garanti dışı kalıyor.
Evet garantili hocam 2 yıl güncel firma üzerinden, öyle yapayım o zaman birde mıuı arama ve mesajlaşma için başka rom attirsam kullanımda bı sıkıntı çıkarmı? Nfc gibi özellikleri kullanıyorum çünkü eksileri olurmu farklı rom da?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Evet garantili hocam 2 yıl güncel firma üzerinden, öyle yapayım o zaman birde mıuı arama ve mesajlaşma için başka rom attirsam kullanımda bı sıkıntı çıkarmı? Nfc gibi özellikleri kullanıyorum çünkü eksileri olurmu farklı rom da?
Olmaz hocam hindistan romunda nfc yok Endonezya romunu yükletin

mehmetsrtkya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Garantiye yollamaya karar verdim teşekkür ederim hepinize.

mehmetsrtkya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
note8prosahibi hocam servisi aradım cihazı göndermek için aynı cihazı kullananlar almış alamayanlarda var dedim. Yetkili kişi cihazlar bant bant üretilip seri numaraları farklı olduğu için cihazların herşeyi aynı gözükse de aynı güncelleme uyumluluk nedeniyle her cihaz birden guncellemeleri aynı anda almıyor diyip bekleyin gelecektir dedi, buna inanmak istiyorum kararsızım beklemelimiyim göndermeli miyim diye..

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
note8prosahibi hocam servisi aradım cihazı göndermek için aynı cihazı kullananlar almış alamayanlarda var dedim. Yetkili kişi cihazlar bant bant üretilip seri numaraları farklı olduğu için cihazların herşeyi aynı gözükse de aynı güncelleme uyumluluk nedeniyle her cihaz birden guncellemeleri aynı anda almıyor diyip bekleyin gelecektir dedi, buna inanmak istiyorum kararsızım beklemelimiyim göndermeli miyim diye..
Bizim cihazlarda öyle evde 3 tane var 2 tanede yurtta benimki ile berabere sırayla dağıtılıyor aceleniz yok ise ve çok zorluk çıkarmıyor ise bekleyin derim öbür türlü ise gönderin bence.

mehmetsrtkya0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Sizin de mi öyle, biraz daha bekleyeyim o halde ama çok saçma aylar oldu geçti hala gelecek, göreceğiz.

Üst Alt