Yardım Boot Sorunu

alittlebitrace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi 12
Konular
2
arkadaşlar bi çözümü var mı acaba yardımcı olcaklar varsa hala aktifim bu konuda

akyay1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WhiteBow
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Fw kuruyor musun

alittlebitrace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi 12
Konular
2
Son düzenleme:

raizelsama53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
9
evet yapıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

stock rom dönebiliyorum ama custom ne denersem deneyim olmuyor
Hocam twrpde gelişmiş seçeneklerde flash current twrp diye bir seçenek olması lazım format data yes yaptıktan sonra dalvic cache temizliği sonrasında metadata ve data temizliği ardına romu kurun twrpden çıkmadan tekrardan format data yes yapın ve gelişmiş seçeneklerden flash current twrp yapın telefonu başlatınca biraz bekletir ama sonrasında açılır galiba yeni twrp sürümlerinde böyle bir sorun oluşabiliyor ben bu şekilde çözmüştüm bir kaç telefonda sorunu

alittlebitrace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi 12
Konular
2
Hocam twrpde gelişmiş seçeneklerde flash current twrp diye bir seçenek olması lazım format data yes yaptıktan sonra dalvic cache temizliği sonrasında metadata ve data temizliği ardına romu kurun twrpden çıkmadan tekrardan format data yes yapın ve gelişmiş seçeneklerden flash current twrp yapın telefonu başlatınca biraz bekletir ama sonrasında açılır galiba yeni twrp sürümlerinde böyle bir sorun oluşabiliyor ben bu şekilde çözmüştüm bir kaç telefonda sorunu
cevabınız için teşekkür ederim şimdi deniyip geri dönüş yapacağım hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

evet hocam şuanda twrp üzerinden rom atarken e1001 adında bir hata ile karşılaştım ve aniden rom yüklendi daha doğrusu yüklenmedi ama sideload sonrası direkt bu e1001 hatası geldi

Hata : Flashing DerpFest system partition
E1001: Failed to update system image

Son düzenleme:

alittlebitrace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi 12
Konular
2
arkadaşlar sorunu çözdüm hemen anlatıyorum.
Kesinlikle TWRP ve Diğer recovery ile alakalı ben lineage os ve twrp den sonuçalamadım
ve gidip pixel experience recovery kullandım sorunum çözüldü.
Bu sorunu yaşayan arakadaşlara umarım faydam dokunur hala yaşayan olursada allah sabır versin.

Üst Alt