Soru boot.img ya da stock.img nedir?

!Veysel!

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Veysel
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
v10.0.20.0
Telefon Modeli
mi a2 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
google cam yüklerken magisk kuracağım ve tekrar kaldıracağım telefonuma uyumlu boot.img bulamadım ama stock.img var birinci olarak stock ve boot arasında ne gibi fark var stock boot ile magisk kurabilir miyim ve kurduktan sonra sorunsuz olarak nasıl kaldırabilirim ?

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
google cam yüklerken magisk kuracağım ve tekrar kaldıracağım telefonuma uyumlu boot.img bulamadım ama stock.img var birinci olarak stock ve boot arasında ne gibi fark var stock boot ile magisk kurabilir miyim ve kurduktan sonra sorunsuz olarak nasıl kaldırabilirim ?
kurmak icin telefonunuzun modeline ait forum sayfasina girip ilgili magiski indirerek twrp ile flashlayin. Telefon acikken magisk uygulamasina girince ilk ekranda altta magiski kaldir a tiklayin. Tamamen kaldir secenegini seçince kaldiracak yeniden baslatacak

Oyla:

!Veysel!

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Veysel
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
1
kurmak icin telefonunuzun modeline ait forum sayfasina girip ilgili magiski indirerek twrp ile flashlayin. Telefon acikken magisk uygulamasina girince ilk ekranda altta magiski kaldir a tiklayin. Tamamen kaldir secenegini seçince kaldiracak yeniden baslatacak
teşekkür ederim peki stock ve boot arasındaki fark nedir biliyor musunuz ?

Oyla:

MIUILoveR16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Biraz daha detay verirsen sevinirim ama eğer stock boot dan bahsediyorsan ikisinde aynı

Oyla:
Üst Alt