Soru boot.img dosyası

Bombaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
2
Merhaba ben orangefox kurdum şimdi çıkamıyorum orange foxdan miui sürümümünde hatırlamıyorum boot.img dosyasını indirmek için adacaba dosyaların arasından bulma imkanım varmı sürümü miui 12 idi android 11 di dosyalaırnın arasında bir yerde yazmazmı

Reagle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
16
Merhaba ben orangefox kurdum şimdi çıkamıyorum orange foxdan miui sürümümünde hatırlamıyorum boot.img dosyasını indirmek için adacaba dosyaların arasından bulma imkanım varmı sürümü miui 12 idi android 11 di dosyalaırnın arasında bir yerde yazmazmı
Dosyalarda bulabileceğinizi sanmıyorum. Ama durumu çözmek için şu adımları uygulayabilirsiniz;

İlk olarak her ihtimale karşı yedek alın.

OrangeFox yüksek ihtimal bir zip dosyası olarak inmiştir. Zip dosyasını OrangeFox üzerinden flash edin ve daha sonra sistemi yeniden başlatın. Eğer işletim sisteminiz silinmediyse sorunsuz şekilde açılacaktır. OrangeFox da kurulu olacaktır. Eğer tekrardan OrangeFox a atarsa manuel olarak yeniden cihazı başlatın. Yine OrangeFox a atarsa işletim sisteminiz silinmiştir demek. Kullandığınız telefonun son işletim sistemi versiyonu 14.0.8.0 global rom. Tabi rom seçimi size kalmış. Her neyse atmak istediğiniz romun recovery türünde olan romu indirin ve cihaza atın. Daha sonraki OrangeFox üzerinden zip dosyasını flash edin.

Yedekleri düzgün bir şekilde yüklemek istiyorsanız aynı hatalar ile OrangeFox u kurmayın. Örneğin indirdiğiniz sürümü artık bildiğiniz için boot dosyasını da rahatlıkla bulabilirsiniz. OrangeFox zip dosyasını flash etmeyi unutmayın.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
System klasörü içerisinde build.prop dosyası var, o dosyayı bir sekilde pc'ye ya da başka bir telefona aktarabilirseniz herhangi bir build.prop editör ile dosyayı açıp içinde kontrol ederseniz içinde hangi miui sürümü olduğu yazar. Bu şekilde öğrenebilirsiniz kullandığınız romu.

Bombaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
2
System klasörü içerisinde build.prop dosyası var, o dosyayı bir sekilde pc'ye ya da başka bir telefona aktarabilirseniz herhangi bir build.prop editör ile dosyayı açıp içinde kontrol ederseniz içinde hangi miui sürümü olduğu yazar. Bu şekilde öğrenebilirsiniz kullandığınız romu.
teşekkür ederim akşam denicem o sürüme göre romu indirip boot.img flashlarsam sorun çözülür değilmi

Bombaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
2
kral bulamadım build.prop u

Bombaasd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yiğit
Cihazım
xiaomi redmi 8a
Konular
2
Orangefox'ta dosyaları görebiliyor musunuz?
allah sizden razı olsun açtım telefonu aıl sorunum benim hiçbir uygulama açılmaması google falan giriyorum whatsapa girince telefon kapanıyor çözümü varmıdır

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
allah sizden razı olsun açtım telefonu aıl sorunum benim hiçbir uygulama açılmaması google falan giriyorum whatsapa girince telefon kapanıyor çözümü varmıdır
Yeniden yazılım yükleyin, mümkünse mi flash kullanarak olmazsa orangefox ile.

Üst Alt