Çözüldü Boot animasyonunu değiştiremiyorum

EETEM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ensar
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.11.0(RGDMIXM) Global
Telefon Modeli
Redmi Note 11 Pro 4g
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar cihazım rootlu. Boot animasyonunu değiştirmek istedim ve internetten bulup indirdim. Root dosya gezgini ile system/media klasörüne gittim ve stok olan boot animasyonunu başka bir yere taşıdım. Sonra kendi indirdiğimi buraya kopyalamak istedim fakat olmuyor. Uygulama işlemi tamamlamak için yeterli boş alan yok diyor. Yapamayınca eski stok animasyonu yerine geri koymak istedim fakat onda da aynı hatayı veriyor. Yani şuan klasörde bir animasyon bulunmuyor. Bu hatanın nedeni nedir nasıl çözebilirim? (cihazımda alan var.)

Çözüm
Arkadaşlar cihazım rootlu. Boot animasyonunu değiştirmek istedim ve internetten bulup indirdim. Root dosya gezgini ile system/media klasörüne gittim ve stok olan boot animasyonunu başka bir yere taşıdım. Sonra kendi indirdiğimi buraya kopyalamak istedim fakat olmuyor. Uygulama işlemi tamamlamak için yeterli boş alan yok diyor. Yapamayınca eski stok animasyonu yerine geri koymak istedim fakat onda da aynı hatayı veriyor. Yani şuan klasörde bir animasyon bulunmuyor. Bu hatanın nedeni nedir nasıl çözebilirim? (cihazımda alan var.)
Veri yazma izniniz yok hocam. Yeni ROM'larda yazma koruma mevcut. Magisk modülü yapılması lazım onun için. Lucas.Rintaro ve kafeinsiz hocalarım bu konuda yardımcı olabilirler. Tecrübeleri var...

TA2DF

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya Burçin
Cihazım
RN10P (sweet)
Meslek
Elo. Müh. (Emekli)
Konular
0
"Boot animasyonları ZIP formatında olmalı ve Custom-Recovery mârifeti ile yüklenmeli" diye biliyorum ama yanılıyor da olabilirim. Mutlaka bir bilen çıkacak ve gerekli açıklamayı yapacaktır.

Oyla:

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
19
Veri yazma izniniz yok hocam. Yeni ROM'larda yazma koruma mevcut. Magisk modülü yapılması lazım onun için. Lucas.Rintaro ve kafeinsiz hocalarım bu konuda yardımcı olabilirler. Tecrübeleri var modül yapma konusunda.

Oyla: Çözüm

EETEM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ensar
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşekkürler ama internette biraz araştırdıktan sonra magisk modülleri ile değiştirebildiğimi öğrendim. Modülü kuruyorsunuz ve animasyon system/media dizinine eklenmiş oluyor. Konuyu kapatıyorum iyi akşamlar.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
54
Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
54
Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bazıları yazmıyor hocam başka anlama yöntemi var mı acaba
Hocam zaten varsayılan olarak sistem dosyaları erişilemez geliyor. Geliştirici bunu değiştirip yazma izni eklerse ekliyor :)
Rootlu bir dosya yöneticisi ile sistem klasörüne girip dosyalardan birini değiştirmek ya da silmek istediğinizde izin vermiyorsa rom sadece okunabilirdir

Oyla:
Üst Alt