Yardım Bölge çin oluyor

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Selam, bölge sürekli çin oluyor haliyle saat de geriye gidiyor, ikidebir türkiye yapmaktan bıktım, çözümü yok mudur arkadaşlar?

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Benim cihazımda da bolge çin ama saatle ilgili bir problem yok. Bölgeyi çine alın. Saati Türkiye için ayarlayın ve cihazı yeniden başlatın. Bölgeyi türkiye yapmayın. Düzelebilir.

Oyla:

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Benim cihazımda da bolge çin ama saatle ilgili bir problem yok. Bölgeyi çine alın. Saati Türkiye için ayarlayın ve cihazı yeniden başlatın. Bölgeyi türkiye yapmayın. Düzelebilir.
Tamam yapacağım, bölge çin olunca birşey olmuyor değilmi? Yani çok önemli değil mi?

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Hayır sadece tema mağazası çince kalıyor ve temalar inmiyor. Indirmek istediğiniz zaman bölgeyi hindistan yaparak indirebilirsiniz. Saat bozulacak yalnız onu düzeltmeniz lazım. Telefonunuza reset atmazsanız bölge yeniden çine dönmez.

Oyla:

ismail78

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max
Konular
50
Hayır sadece tema mağazası çince kalıyor ve temalar inmiyor. Indirmek istediğiniz zaman bölgeyi hindistan yaparak indirebilirsiniz. Saat bozulacak yalnız onu düzeltmeniz lazım. Telefonunuza reset atmazsanız bölge yeniden çine dönmez.
Anladım, şuan saatim doğru bozulmamış yani

Oyla:
Üst Alt