Yardım Bluetooth

serdar.54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Pro note 12 5G
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14.0.3.2 Smomıxn global
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba
Redmi Note 12 Pro 5G 14.0.3.2global kullanıcısıyım.
Daha önce iOS kullanıyordum araca Bluetooth ile bağlandığımda müzik ses seviyesi oldukça iyiydi. Şimdi bunla bağlandığımda ses seviyesi oldukça düşük. Bağlandığımda yanlış hatırlamıyorsam scb yazıyor. Aynı şekilde Bluetooth kulaklık ile bağlandığımda da seviye çok düşük kulaklık markası anker r50i bunda da acc yazıyor. Başka telefona bağlanınca ses fark edilir düzeyde yükseliyor.

YouTube dan *# li bir kod girip ses seviyesini 160 yaptım ama hiç bir fark olmadı kaydettimi diye tekrar baktım kaydetmiş.

Uygulama yükleyip denedim ses yükseliyor ama çok çok kötü oluyor.

Sizden ricam Bluetooth ses seviyesini kalitesi bozulmadan nasıl yükseltirim.
Teşekkürler.

serdar.54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Pro note 12 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Geliştirici seçeneklerinden Mutlak sesi devre dışı bırak ayarını açıp cihazı yeniden başlatın. Ayrıc ayarlardaki bölge kısmından Hindistan'ı seçin. Bir de böyle deneyin.

Oyla:

serdar.54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Pro note 12 5G
Konular
1
Geliştirici seçeneklerinden Mutlak sesi devre dışı bırak ayarını açıp cihazı yeniden başlatın. Ayrıc ayarlardaki bölge kısmından Hindistan'ı seçin. Bir de böyle deneyin.
Mutlak sesi bulamadım. Geliştiricide de yok direk arama kısmından baktım yine yok. Başka bir adı olabilir mi?

Birde geliştirici modunda bir sürü ayar var Bluetooth için onlarıda bilmeden kurcalamak istemiyorum oradan olabilir mi?

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Mutlak sesi bulamadım. Geliştiricide de yok direk arama kısmından baktım yine yok. Başka bir adı olabilir mi?

Birde geliştirici modunda bir sürü ayar var Bluetooth için onlarıda bilmeden kurcalamak istemiyorum oradan olabilir mi?
Geliştirici seçenekleri otomatik olarak açık gelmez, sizin açmanız lazım. Ayarlar - Telefon hakkında - Tüm özellikler - MIUI sürümüne art arda basın, geliştirici seçenekleri aktif olacaktır. Ardından ayarlar - Ek ayarlar kısmına girince en altta görünür. Onun içinde Mutlak sesi devre dışı bırak ayarı.

Oyla:

serdar.54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Pro note 12 5G
Konular
1
Geliştirici seçenekleri otomatik olarak açık gelmez, sizin açmanız lazım. Ayarlar - Telefon hakkında - Tüm özellikler - MIUI sürümüne art arda basın, geliştirici seçenekleri aktif olacaktır. Ardından ayarlar - Ek ayarlar kısmına girince en altta görünür. Onun içinde Mutlak sesi devre dışı bırak ayarı.
2 kişi 2şer kere baktık. 'Mutlak ses' seçeneği yok.

Oyla:

erayds

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Bendede lenovo lp1 kulaklık var hangi xiaomi cihaza bağlasam bazen yarım saniye kesilme olup devam ediyor iphone cihazada bağladım aynı kulaklığı hiç böyle bi sorun yaşamadım neden olabilir?

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
2 kişi 2şer kere baktık. 'Mutlak ses' seçeneği yok.
Bulamadıysanız yapabilecek bir şey yok hocam. Her rom kurulumunda ilk yaptığım ayarlardan. Kesinlikle yeri geliştirici seçeneklerinin içinde.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11

Mutlak ses ayarı artık Bluetooth menüsünde bağlanan her kulaklık için ayrı olarak yapılıyor. Geliştirici seçeneklerinde yapılsa da geçerli olmaz. Bluetooth bağlı cihaz menüsünden yapmanız lazım.
Ayrıca mutlak sesi kapattıktan sonra kulaklık sesini elle en yükseğe ayarlamak da gerekir.

Oyla:

serdar.54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Pro note 12 5G
Konular
1
Bulamadıysanız yapabilecek bir şey yok hocam. Her rom kurulumunda ilk yaptığım ayarlardan. Kesinlikle yeri geliştirici seçeneklerinin içinde.
kafeinsiz
Video ekledim belki ismi değişmiştir.

Oyla:
Üst Alt