Yardım Bluetooth ve kablolu kulaklık ses problemi

Ugur Karakoç

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur KARAKOÇ
Cihazım
Mi A 2 lite
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba Arkadaşlar 2018 aralık ayında Mi A2 Lite marka telefon aldım 1 ay öncesine kadar kulaklık ile (Bluetooth ve kablolu) konuşmalarımı sağlıklı bir şekilde yapabiliyordum ancak son bir aydır kulaklık taktığımda /bağladığımda telefon görüşmelerinde karşımdaki kişi beni duyamıyor ve aynı zamanda kablolu kulaklıkta mikrofon olan değil diğer kısımdan ses geliyor aynı şey bluetooth kulaklık içinde geçerli (Müzik dinlerken her ikisi de normal bir şekilde çalışıyor) böyle bir problemö ile karşılaşan oldumu çözümünü bilen var ise yardımcı olur ise memnun olurum
NOT: Farklı marka birkaç kulaklık denedim sonuç aynı (Hem kablolu hem kablosuz)
Ayrıca bir başka sorum ise yine kulaklık takılı iken bir bildirim gelir ise bunu kulaklıktan duyamıyorum ancak telefona bakma gereği duyarsam o zaman fark ediyorum bununla ilgili bir çözüm var ise onu da yazarsanız memnun olurum .Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Kaanx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A2 lite
Konular
25
Son güncelleme ile benimki de aynı oldu. Nasıl güncelleme veriyorlarsa olanı da bozuyorlar

Oyla:

Ugur Karakoç

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur KARAKOÇ
Cihazım
Mi A 2 lite
Konular
1
Valla inşallah bu forumda bu işe yetkili kişiler de vardır ve okuyordur bu mesajları da çözüm üretirler aksi takdirde pek xiaomi de kalmakta pek ısrarcı olamayacagim

Oyla:
Üst Alt