Yardım bluetooth sorunu

richguard34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi 14
Meslek
Lojistik
Konular
1
Merhaba arkadaşlar son iki güncelleme de bluetooth kulaklık bağlı iken bildirim seslerini telden alamıyorum kulaklığı devre dışı bıraktığımda bildirim sesleri geliyor mecburen başka rom yüklüyorum daha önce böyle bir sorun yoktu forumda böyle bir sorun yaşayan da göremedim telefonum mi8 eubeta son sürüm sorun neden kaynaklı anlayamadım yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Aynı sorun bende de var. Büyük ihtimalle rom kaynaklı Miui ci arkadaşların keyfinin istediği biz zaman düzeltirler o zamana kadar yapacak birşey yok en azından EU beta rom da kalacaksan eğer.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

richguard34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi 14
Meslek
Lojistik
Konular
1
Aynı sorun bende de var. Büyük ihtimalle rom kaynaklı Miui ci arkadaşların keyfinin istediği biz zaman düzeltirler o zamana kadar yapacak birşey yok en azından EU beta rom da kalacaksan eğer.

Sizde de son 2 sürümdür mü aynı sorun var ben mecburen eu stabil e geçtim kullaklıksız kullanmak istemediğim için

Oyla:

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Sizde de son 2 sürümdür mü aynı sorun var ben mecburen eu stabil e geçtim kullaklıksız kullanmak istemediğim için
Kulaklığı bir önceki sürümde aldım. Yani öncesini bilmiyorum.

Oyla:

richguard34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi 14
Meslek
Lojistik
Konular
1
Bende de tam tersi hiç bir zaman telefondan bildirim sesi gelmiyordu kulaklığa geliyordu ses.
Hocam mesaj yada WhatsApp tan bildirim sesi gelmeden nasıl kullanabiliyorsunuz teli kulaklıkla ben kullnamadığım için stabile geçiş yaptım

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hocam mesaj yada WhatsApp tan bildirim sesi gelmeden nasıl kullanabiliyorsunuz teli kulaklıkla ben kullnamadığım için stabile geçiş yaptım
Hocam kulaklık kulağımda olduğu için duyuyorum bildirimi en kötü bildirim ışığından farkediyorum.

Oyla:
Üst Alt