Yardım Bluetooth Sorunu

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Arkadaşlar merhaba.
Bluetooth ile müzik dinlerken sorun yaşıyorum. Bir anda ses kesiliyor. Bakıyorum bağlantı aktif. Müzik çalmaya devam ediyor ama ses gelmiyor. Bazen 2dk çaldıktan sonra oluyor bazen yarım saat. Görseldeki AAC'yi kapatıp açtığımda düzeliyor. Bir süre sonra yine gidiyor ses.
Not : Farklı romlar denedim sonuç aynı.
Screenshot_2019-08-13-19-12-44-146_com.android.settings.jpg

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Teşekkür ederim hocam hemen deneyeceğim. Aşağılardaki kodek ayarlarıyla da oynasam mı acaba?

bark_41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Deneyin hocam olmadı, varsayılan ayarlara geri dönersiniz. İlk önce 1.6 sürüme çekip telefonu kapatıp açıp öyle deneyiniz.

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Maalesef durum aynı
Post automatically merged:

Maalesef durum aynı

Maalesef durum aynı

Deneyin hocam olmadı, varsayılan ayarlara geri dönersiniz. İlk önce 1.6 sürüme çekip telefonu kapatıp açıp öyle deneyiniz.
Maalesef durum aynı.

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Evet. Sorun telefonda maalesef. Arabada da deniyorum aynı şekilde. Bir WhatsApp grubumuz var orada da aynı problemi yaşayan bir kaç kişi var.

Evet. Sorun telefonda maalesef. Arabada da deniyorum aynı şekilde. Bir WhatsApp grubumuz var orada da aynı problemi yaşayan bir kaç kişi var.

Coilover

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Telefonun güvenlik uygulamasına girip ön belleği temizleyen herhangi bir uygulama yaptığınız zaman bluetooth ile bağlantı otomatik olarak kesiliyor. Bunu bende fark ettim. O yüzden kesilmemesi adına, güvenlik uygulamasına girip temizleyiciyi ya da hızı arttır kısmına dokunmuyorum.

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Telefonun güvenlik uygulamasına girip ön belleği temizleyen herhangi bir uygulama yaptığınız zaman bluetooth ile bağlantı otomatik olarak kesiliyor. Bunu bende fark ettim. O yüzden kesilmemesi adına, güvenlik uygulamasına girip temizleyiciyi ya da hızı arttır kısmına dokunmuyorum.
Hocam hiç yaptığım bir şey değil benim.

Üst Alt