Çözüldü Bluetooth sorunu mi11tpro

ts.edanurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edanur
Cihazım
Xiaomi mi11 T p
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global14.0.1
Telefon Modeli
Xiaomi mi11t pro
Bootloader Kilidi
Açık
öncelikle merhaba kacak Xiaomi mi11t pro kullanıyorum. genel anlamda Bluetooth ta sorun yaşamıyorum. kulaklik modelim ise jabra elite 7 pro. Herhangi bir oyuna girince Bluetooth telefondan kendi kendini devamlı açıp kapatıyor kulaklikta bir sorun yokkulakligi başka bir cihazda oyun oynayarak denedim boyle bir sorun yasamadim sadece kendi telefonumda.oluyor acaba bir ayari falanmi kapalı anlamadım. telefonu sifirliyamam imei gider ağ ayarlarını sıfırladım ama bir değişiklik olmadi

Muxina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
0
öncelikle merhaba kacak Xiaomi mi11t pro kullanıyorum. genel anlamda Bluetooth ta sorun yaşamıyorum. kulaklik modelim ise jabra elite 7 pro. Herhangi bir oyuna girince Bluetooth telefondan kendi kendini devamlı açıp kapatıyor kulaklikta bir sorun yokkulakligi başka bir cihazda oyun oynayarak denedim boyle bir sorun yasamadim sadece kendi telefonumda.oluyor acaba bir ayari falanmi kapalı anlamadım. telefonu sifirliyamam imei gider ağ ayarlarını sıfırladım ama bir değişiklik olmadi
Yazdıklarına +1 koyabilirim. Başından sonuna kadar aynısını yazabilirim. Ne yaptıysam düzeltemedim.Birden çok denemeden sonra tek bir şey yakaladım. Sanırım Wi-Fi kapalıyken sorun yaşanmıyor.

Oyla:

ts.edanurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edanur
Cihazım
Xiaomi mi11 T p
Konular
1
Yazdıklarına +1 koyabilirim. Başından sonuna kadar aynısını yazabilirim. Ne yaptıysam düzeltemedim.Birden çok denemeden sonra tek bir şey yakaladım. Sanırım Wi-Fi kapalıyken sorun yaşanmıyor.
Sifirlamayi denedimmk hic benim sifirlama imkanim yok

Oyla:

ts.edanurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edanur
Cihazım
Xiaomi mi11 T p
Konular
1
Destekle iletişim kurdum. Çözümü bulursak paylaşırım.
Ben sanirim buldum wifi kanallarini degistirince sorunun cozulcegini düşünüyorum. Suan wifi kanalini degistirmeye calisiyorum bir sonuc alirsam bildiridim bende

Oyla:

Muxina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
0
Ben sanirim buldum wifi kanallarini degistirince sorunun cozulcegini düşünüyorum. Suan wifi kanalini degistirmeye calisiyorum bir sonuc alirsam bildiridim bende
Sorun çözüldü gibi.
Hizmetler&geri bildirim/Kayıtlar/Bluetooth adımlarını izleye. Kayıt oluşturulurken ekran kaydı al ve sorunu tekrardan yaşamaya çalış. Ardından kayıtlar kısmından bitir ve yükleye basıp geri bildirim gönder kısmından aldığın ekran kaydıyla beraber deyatlıca yaz.
Nasıl düzeltiyorar bilmiyorum lakin sorun düzeldi. Denemeni öneriyorum.

Oyla:

ts.edanurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edanur
Cihazım
Xiaomi mi11 T p
Konular
1
Sorun çözüldü gibi.
Hizmetler&geri bildirim/Kayıtlar/Bluetooth adımlarını izleye. Kayıt oluşturulurken ekran kaydı al ve sorunu tekrardan yaşamaya çalış. Ardından kayıtlar kısmından bitir ve yükleye basıp geri bildirim gönder kısmından aldığın ekran kaydıyla beraber deyatlıca yaz.
Nasıl düzeltiyorar bilmiyorum lakin sorun düzeldi. Denemeni öneriyorum.
Hemen duzelttilermi bir deneyecegim

Oyla:

ts.edanurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Edanur
Cihazım
Xiaomi mi11 T p
Konular
1
😒Sorun devam ediyor. Bir süre yaşamayınca düzeldi sanmışım. Tekrardan kayıt oluşturmayı deniycem. Sen de dene.
Ben sorunun wifi Bluetooth cakismasindna kaynaklı.oldugunu dusunuyorum baska bir ag kanalina gecince sorunun klakcagini düşünüyorum bir deneyebilirsin

Oyla:

Muxina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
0
Ben sorunun wifi Bluetooth cakismasindna kaynaklı.oldugunu dusunuyorum baska bir ag kanalina gecince sorunun klakcagini düşünüyorum bir deneyebilirsin
Ben de aynı şekilde düşünüyorum fakat modem farketmeksizin aynı sorunu yaşıyorum her yerde. Telefonun kendi wifi kanalini değişme imkanımız var mı ki?

Oyla:
Üst Alt