Yardım Bluetooth Ses Codec'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.Crowley

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Birol
Cihazım
Mi9T
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar,
Geliştirici seçeneklerinden bluetooth ses codec'ini AAC veya SBC haricinde herhangi bir codec türü seçiyorum. Ancak ayarlardan çıkıp tekrar geliştirici seçenekleri bluetooth ses codec'i sekmesine geldiğimde SBC olarak gözüküyor. Bu sizlerde de böyle mi? Tel sadece SBC codec'ini mi destekliyor?

Tel mi a3. Aptx HD destekli bir kulaklık almak üzereyim ancak A3 bu codec'i destekliyor mu desteklemiyor mu bilmek istiyorum.

Şu an kullandığım kulaklık AAC destekliyor ancak dediğim gibi AAC seçtiğimde kulaklıktan ses gelmeye devam etsede ayarlardan çıkıp baktığımda yine SBC codec seçili duruyır.

frkngrdll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Bilen biri yardımcı olsun aynı sorunu bende yaşıyorum Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama video ağır çekimde oynatıyor daha önce bir problem yoktu birden bire bu sorun ortaya çıktı ve hala çözemedim

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Bilen biri yardımcı olsun aynı sorunu bende yaşıyorum Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama video ağır çekimde oynatıyor daha önce bir problem yoktu birden bire bu sorun ortaya çıktı ve hala çözemedim
Konu neredeyse 4 yıllık, cihazın modeli , kulaklık modeli, hangi rom yüklü yazmamışsınız. Yeni konu açıp detaylı bir açıklama yaparsanız daha hızlı cevaplar alabilirsiniz.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt