Mod Bluetooth Kulaklıklarda SBC bit değeri yükseltme

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar, biliyorsunuz ki xiaominin earbuds modeli kulaklıkları peynir ekmek gibi her yerde, ben de uygun denk geldiği için aldım, ama kulaklık müzik dinlerken sesi adeta bi radyo kalitesinde verdiği için memnun kalmadım. Bu yüzden biraz araştırma yapıp bu modülü buldum ve ses kalitemde mükemmel sonuçlar elde ettim.

•Modül temel olarak redmi note 4 üzerine yapılmış olsa da diğer xiaomi cihazlarda da çalışıyor, (çoğunluk) ben mix 2 cihazımla kullanıyorum.

•Kurmak için tek gereken magisk.

•Kurulumu Volume up (Ses açma) Volume down (Ses kısma) ile yönlendiriyorsunuz

•Bit hızı değerlerinden 454ü seçin, yeterli olacaktır. Zaten çoğunlukla çalışır diye de belirtilmiş.

* Viper4 android ile kullanmanızı tavsiye ederim

*Android 9 ve altı için olan sürüm 9 adıyla,
*Android 10 için olan sürüm 10 adıyla paylaşılmıştır bilginize

Müziğin olmazsa olmazı olan arkadaşlar için oldukça yardımcı olacaktır, İşinize yaradıysa bi zahmet beğenin arkadaşlar.

Konunun ya da dosyanın asıl sahibiyle iletişime geçemedim, şayet şöyle bir github kaynağı var;

Cihazda oluşabilecek sorunların yükümlülüğü tarafıma ait değildir, alt tarafı bir modül kurulumu oldukça basit. Yoğunluğum gereği çok fazla giremeyebiliyorum, uygulayanlar uygulayamayanlara yardımcı olsun aşağıda

• MIUI 10 or any Android >=7. Android 6 users should check, but older OS versions and Android 10 defineteley not supported.
böyle bir uyarı var github sitesinde android 10 kesinlikle desteklenmiyor. diyor sorun olabilir mi acaba bu

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hata verdi ayrıca.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

• MIUI 10 or any Android >=7. Android 6 users should check, but older OS versions and Android 10 defineteley not supported.
böyle bir uyarı var github sitesinde android 10 kesinlikle desteklenmiyor. diyor sorun olabilir mi acaba bu
Ben de 10 kullanıyorum, hata verdi.

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
Blitzwolf FYE7'de yapsam ne gibi bir faydası olur ? AAC olarak kullanıyorum bir sıkıntı yok. Sadece merak ettiğimden sormak istedim.
Ben SBC ile kullanıyorum şu an ses kalitesinde artış olduğunu hissettim isterseniz bir deneyin

firatsof

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12

qokhandede

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
5
konuyu hortlatıyorum ama. cihazım redmi 8 kurduğum tüm custom romlarda bluetooth kulaklıklarla ses alamadım.

korkmaz_44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkmaz
Cihazım
Lenovo p1a42
Konular
2
Merhaba, Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık kullanıyorum. Bu kulaklığın Viper4anroid profili varsa paylaşabilir misiniz?

Üst Alt