Soru Bluetooth Kulaklıklar Hangi Cihazla Şarj Edilmeli ?

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
İnternette net cevaplar bulamadım kimi herhangi bir şarj chazı olabilir kimide bilgisayar ile olmalı demiş şimdi ev sorun deyilde dışarda nereye giderseniz gidin telefon şarjı bulmak kolay ama bilgisayar bulamazsınız ve kullaklık kutusundan şarj cihazı çıkmaz sadece kablo çıkar.

Kulaklıklarda 50 mah 100 mah 300 mah piller mevcut bu dogrultuda ne ile şarj edilmeli acaba.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Ben de orjinal Xiaomi adaptör ile şarj ediyorum hocam adaptör orjinal olsun gerisi hikaye her orjinal adaptör ile şarj edebilirsiniz bence.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İnternette net cevaplar bulamadım kimi herhangi bir şarj chazı olabilir kimide bilgisayar ile olmalı demiş şimdi ev sorun deyilde dışarda nereye giderseniz gidin telefon şarjı bulmak kolay ama bilgisayar bulamazsınız ve kullaklık kutusundan şarj cihazı çıkmaz sadece kablo çıkar.

Kulaklıklarda 50 mah 100 mah 300 mah piller mevcut bu dogrultuda ne ile şarj edilmeli acaba.
En sağlıklısı 1A şarj cihazı uygun olacaktır hocam.

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
1a şarj cihazı ile şarj edilebilir

Oyla:

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
En sağlıklısı 1A şarj cihazı uygun olacaktır hocam.
Dediginiz dogrudur fakat işte yine kafa karışıyor yazdıgınıza bakarak bılgısayarda uygun gözüküyor düşük amper verdigi için bunu evde ayarlarsında dışarda ne yapacagız kim 1 amper dıye bakarkı buldugumuz her şarj cıhazına takıyoruz bende bu şekilde kullanıyorum.

Bilemiyorum bende bir zararını görmedim şimdiye kadar ama ileriye dönük sıkıntı çıkarmı acaba .

İnternette bu tür cevaplar dolu

1A bılgısayar veya eskı tip telefon şarj aletleri demek.

Akımı bataryayasına göre çekmezmi koruma devresi yokmudur bu kulaklıkların .

Bu konunun net bir cebabı yokmudur acaba.

Son düzenleme:
Oyla:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Dediginiz dogrudur fakat işte yine kafa karışıyor yazdıgınıza bakarak bılgısayarda uygun gözüküyor düşük amper verdigi için bunu evde ayarlarsında dışarda ne yapacagız kim 1 amper dıye bakarkı buldugumuz her şarj cıhazına takıyoruz bende bu şekilde kullanıyorum.

Bilemiyorum bende bir zararını görmedim şimdiye kadar ama ileriye dönük sıkıntı çıkarmı acaba .

İnternette bu tür cevaplar dolu 1A bılgısayar veya eskı tip telefon şarj aletleri demek.

Akımı bataryayasına göre çekmezmi koruma devresi yokmudur bu kulaklıkların .

Bu konunun net bir cebabı yokmudur acaba.
bu bilgi tamamen uydurma. şarj olan cihaz kaç amper akımı destekliyorsa o kadarını çeker zaten. siz 5 amper şarj aleti de kullansanız cihaz desteklediği kadarını çeker ve şarjını alır. merdiven altı üretim malzeme değilse bir sıkıntı da olmaz. tam tersine cihaz 2 amper akımı destekliyorsa da siz 1 amper akımla şarj ederseniz şarj olma süresi boş yere uzamış olur. bunlar temel bilgiler zaten. şarj konularında çok fazla dezenformasyon var. her yazılana itibar etmemek lazım.

Oyla:
Üst Alt