Yardım Bluetooth kulaklık

SSVASS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 5 Plus
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.2
Telefon Modeli
REDMI 5 PLUS
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bluetooth kulaklığım bağlıyken konuştuğumda sesi kulaklıktan değil telefonun kendi mikrofonundan algılıyor.İnternette çok aradım çözüm ola bilecek birşey bulamadım. Nedeni nedir acaba?

meydey26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
Bluetooth kulaklığım bağlıyken konuştuğumda sesi kulaklıktan değil telefonun kendi mikrofonundan algılıyor.İnternette çok aradım çözüm ola bilecek birşey bulamadım. Nedeni nedir acaba?
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Mi 10t pro kullanıyorum Mi TW Earphones 2 Basic kulaklık var. Cod mobilde sürekli takım arkadaşlarım ses geldiğinden şikayet ediyorlardı meğer ses benden gidiyormuş çünkü telefonun mikrofonu açık ve kulaklık mikrofonu açık değil. Hicbir yerde ayar bulamadım. Ses kaydedicisi de ayni sekilde telefonun mikrofonunu kullanıyor. Telefon görüşmesinde kulaklık mikrofonu güzel çalışıyor sorun yok. Kulaklığı iphone a bağladım kulaklık mikrofonundan canavar gibi kayıt yapıyor. Peki oyunda neden çalışmıyor nalet mikrofon

Oyla:

mahomd67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Mi 10t pro kullanıyorum Mi TW Earphones 2 Basic kulaklık var. Cod mobilde sürekli takım arkadaşlarım ses geldiğinden şikayet ediyorlardı meğer ses benden gidiyormuş çünkü telefonun mikrofonu açık ve kulaklık mikrofonu açık değil. Hicbir yerde ayar bulamadım. Ses kaydedicisi de ayni sekilde telefonun mikrofonunu kullanıyor. Telefon görüşmesinde kulaklık mikrofonu güzel çalışıyor sorun yok. Kulaklığı iphone a bağladım kulaklık mikrofonundan canavar gibi kayıt yapıyor. Peki oyunda neden çalışmıyor nalet mikrofon
Kardeşim aynı sorun bendede var pubg mobilde çalışmıyor ses kaydedicide çalışmıyor. Çözüm bulundu mu?

Oyla:

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
Ben de aynı sorunu uzun bir süredir yaşıyorum, ne denediysem olmadı, mikrofon sesini telefondan alıyor garip bir şekilde

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Genel ve çok yaygın bir Xiaomi sorunudur. Bir çok modelde bu sorun yaşanıyor. Kimisi güncellemelerle çözülüyor fakat kimisi hiç bir zaman çözülmüyor. Bazı cihazlarda sesli asistanı devre dışı bırakmak çözüm olabiliyor.

Oyla:
Üst Alt