Yardım Bluetooth kulaklık ses çok az

omery

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
9 Pro
Konular
2
Haylou gt1 pro bluetooth kulaklıgım var iphone samsung vb cihazlarda denedim sesi çok iyi fakat benim 9proda ses çok kısık geliyor nasil ayarlayabilirim? Bilgisi olanlardan yardim rica ediyorum.

vista2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Y
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
kardeşim yanlış anlama ama bir kaç yere değinelim bu çözüm değil 1. kulaklığı aç kapat sıfırlama yapma bunlarla uğraşmaya gerek yok direk geliştirici seçeneklerinden kodlama kısmını sbc yada aac seçmen yeterli bu ayar sadece anı kurtarır daha sonraki ksımda her hangi bir aksiyona örnek cihaz optimizasyonunda yada kulaklığı kapattığınızda otomatik ayarları tekrar yüklüyor bunun sonucunda her defasında kodlayıcı tekrar tekrar seçmek eziyetten başka bir işe yaramaz.

Bende de olmadı bu şekilde.

Oyla:

Crysis güzel oyundu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert kuzucu
Cihazım
Redmi note9 pro
Meslek
Yazılım
Konular
26
Sağolun

Son düzenleme:
Oyla:

dara21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
5
Merhabalar bende Redmi 9pro kullanıyorum bende de aynı sorun var. Samsung Buds Live diğer cihazlarda sorunsuz çalışırken benim cihazda ses çok az çıkıyor. Root yaptım dediğiniz Viperida uyguladım ama çözülmedi. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa söyleyebilir mi?

Oyla:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Merhabalar bende Redmi 9pro kullanıyorum bende de aynı sorun var. Samsung Buds Live diğer cihazlarda sorunsuz çalışırken benim cihazda ses çok az çıkıyor. Root yaptım dediğiniz Viperida uyguladım ama çözülmedi. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa söyleyebilir mi?
Mutlak sesi devre dışı bıraktınız mı

Oyla:

vista2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Y
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Viperle filan alakası yok. 2.sayfayı daha iyi okursanız çözümün nasıl olduğunu görürsünüz

Oyla:

dara21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
5
Viperle filan alakası yok. 2.sayfayı daha iyi okursanız çözümün nasıl olduğunu görürsünüz
Hocam yaptım olmadı. detayını o sayfada yazdım arkadaşa bi türlü çözülmedi sanırım cihazı değiştirmek zorunda kalacam :((

Oyla:

vista2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Y
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
1
Hocam yaptım olmadı. detayını o sayfada yazdım arkadaşa bi türlü çözülmedi sanırım cihazı değiştirmek zorunda kalacam :((
Bendede aynı telefon var qcy t5 için çalıştı. Çok basit bi detayı vardır onun mutlaka

Oyla:
Üst Alt