Tavsiye Bluetooth Kulaklık Önerisi

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Miui 11
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba güncel cihazlara göre ortalama 250tl bandında 1.Önceliğim en iyi müzik deneyimi 2.Önceliğim telefon konuşması olarak neler önerebilirsiniz? Bu fiyata çinden alışverişide ekleyebiliriz sipariş bekleme sorunum yok ihtiyacıma en uygun cihaz olsun yeter şuan mi earbuds s kullanıyorum aslında memnunum ama müzik konusunda tam olarak tatminkâr değil daha önce uzun süre sony kablolu kulaklık kullandım o kaliteyi bulamadım.

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Ben haylou t19 modelini 2 aydır kulanıyorum. Müzik ve konuşma konusunda oldukça tatmin edici. mikrofon olarak 2 sağda, 2 de solda olmak üzere 4 tane mikrofonu var Ve sarji gerçekte çok iyi dayanıyor. Yanlız dokunmatik bir kulaklıtkan ziyade dokununca titreşimi algılıyor bu yüzden ara ara kendi kendine müziği değiştirebiliyor
Müzik konusunda kablolu kulaklığı aratırmı bas seviyesi ne durumda kendi uygulamasının ne gibi özellikleri var biraz detay verebilirmisin

Oyla:

Ferhat.21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
17
Müzik konusunda kablolu kulaklığı aratırmı bas seviyesi ne durumda kendi uygulamasının ne gibi özellikleri var biraz detay verebilirmisin
Basları ve mitleri oldukça iyi veriyor. Son ses seviyesi normal çok yüksek değil

Oyla:

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Genrl kullanım için samsung level u pro kullanıyorum, gecikme yok telefon görüşmeleri harika titreşimli bildirim vs var ama denemek için haylou t15 aldım, ses kalitesi ve seviyesi çok iyi kulklık pili 4 saat gidiyor kutu 25 kere şarj edebiliyor. Çift mikrofon mevcut görüşmeler samsung gibi iyi olmasada haylou gt1 gibi de kötü değil. Tek kulaklıkta kullanılabiliyor. Oyun modunu açınca gecikme biraz düzeliyor. (Warthunder için kullanıyorum pubg de tatmin edici olmayabilir denemedim)

Oyla:

Ferhat.21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
17
Kablolu kulaklıklar la arasında devasa bir fark yok. En büyü avantajı kablo derdi yok. Kablolu kulaklıktan aldıgın performansı alabilmen için en az 1000 tl gözden çıkarmalısın

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Jbl 220 tws kullanıyorum. Kendisi 2.5 saat artı kutusu ile 15 saat şarjı dayanıyor. Fiyatı 450tl cıvarı.

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Kablolu kulaklıktan aldıgın performansı alabilmen için en az 1000 tl gözden çıkarmalısı
Açıkçası bu söyleme katılmıyorum giriş seviyesi olan earbuds s ile bile ekolayzır ayarı yapınca epey düzelme oldu ama beni müzik dinlemesini seven biri olarak basları ve genel olarak derinliği fazla tatmin etmedi yani performansı o kadar da yerlerde değil genel kullanıcıyı tatmin edebilir diye düşünüyorum. Biraz daha iyi modeller farkı kapatmıştır diye düşünüyorum bunun için yeni model arayışına girdim. Diğer söylemine katılıyorum devasa fark olduğunu düşünmüyorum artık kablosuz kulaklık performansları hızlı bir şekilde yukarılara çıkıyor ve çeşit çok fazlalaştı aralarından en iyisini seçmek için kullananların tecrübelerini dinlemek gerekiyor. Değerli tecrübelerini paylaştığın için teşekkür ederim bu modele yönelirsem müsadenle birkaç soru daha sorabilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Jbl 220 tws kullanıyorum. Kendisi 2.5 saat artı kutusu ile 15 saat şarjı dayanıyor. Fiyatı 450tl cıvarı.
Bu model çinde epey pahalı ama Türkiye'de ucuz satan biryer var bu beni bayağı kuşkulandırdı sen o mağazadan mı almıştın?

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Amazon Türkiye den aldım. Mağaza hatırlamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teknosa da bile 600tl aliexpress neden 1000tl üzeri çekiyor anlamadım.

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Mpow x3 baka bilirsiniz biraz pahalı ama hakkını veriyor anc 6-7 saat müzik dinlemek mümkün.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Ben de daha yeni Haylou T15 aldım.
Sesi gerçekten tatmin ediyor.
Aslında Haylou T19 epey daha iyi ancak o sarkan çubuk olayı direkt kendisi ile yollarımı ayırdı. T15 konusunda hiçbir aksilik görmedim henüz.

Oyla:
Üst Alt