Tavsiye Bluetooth Kulaklık Önerisi

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Miui 11
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba güncel cihazlara göre ortalama 250tl bandında 1.Önceliğim en iyi müzik deneyimi 2.Önceliğim telefon konuşması olarak neler önerebilirsiniz? Bu fiyata çinden alışverişide ekleyebiliriz sipariş bekleme sorunum yok ihtiyacıma en uygun cihaz olsun yeter şuan mi earbuds s kullanıyorum aslında memnunum ama müzik konusunda tam olarak tatminkâr değil daha önce uzun süre sony kablolu kulaklık kullandım o kaliteyi bulamadım.

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
Kulak ici kuralın yoksa kafa üstü olarak jbl tercih et derim.250-350 bandına bulabilirsin

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
müzik konusunda kablolu kulaklıkla en iyi kaliteli sesi alırsınız. BT kulaklıklarda ise senheiser kulaklıklar iyidir ama onlarında fiyatı çok pahalı. Ben Haylou GT1 aldım memnunum. Haylou nun GT1 Plus versiyonunu çok beğenen var.

Oyla:

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
müzik konusunda kablolu kulaklıkla en iyi kaliteli sesi alırsınız. BT kulaklıklarda ise senheiser kulaklıklar iyidir ama onlarında fiyatı çok pahalı. Ben Haylou GT1 aldım memnunum. Haylou nun GT1 Plus versiyonunu çok beğenen var.
Hocam Haylou iyidir ama ben kulaklık tarafında telefondan bile daha dikkatlı olmak gerektiğini düsünüyorum zira etrafımda ayda 2-3 kulaklık değistiren tanıdıklarım var.

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulak ici kuralın yoksa kafa üstü olarak jbl tercih et derim.250-350 bandına bulabilirsin
Kulak içi düşünüyorum jbl markasının kulaklıkları çinde bile pahalı 11.11 de düşürebilirsem ilk tercihim jbl olacak.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Hocam Haylou iyidir ama ben kulaklık tarafında telefondan bile daha dikkatlı olmak gerektiğini düsünüyorum zira etrafımda ayda 2-3 kulaklık değistiren tanıdıklarım var.
Benim çok beklentim olmadığı için en sade versiyonunu aldım. Sadece spor salonunda kullanıyorum. Bazen de telefonda bir şeyler izlerken.

Oyla:

zgrsrtbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
redmi note9 pro
Meslek
Öğrenci(ÜNİ)
Konular
1
Aynen hocam.Mantıklı bir tercih olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kulak içi düşünüyorum jbl markasının kulaklıkları çinde bile pahalı 11.11 de düşürebilirsem ilk tercihim jbl olacak.
Benim çok beklentim olmadığı için en sade versiyonunu aldım. Sadece spor salonunda kullanıyorum. Bazen de telefonda bir şeyler izlerken.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En mantıklı tercih jbl dir hocam.Halil hocam bence spordada kullansanız sadece ayda 2-3 kere 50 tl vereceğime 1 kere 300 tl veririm

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan çinden yaptığım liste. Bluetooth kulaklık alana kadar güncelleyeceğim. Bunları kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Ferhat.21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
17
Şuan çinden yaptığım liste. Bluetooth kulaklık alana kadar güncelleyeceğim. Bunları kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben haylou t19 modelini 2 aydır kulanıyorum. Müzik ve konuşma konusunda oldukça tatmin edici. mikrofon olarak 2 sağda, 2 de solda olmak üzere 4 tane mikrofonu var Ve sarji gerçekte çok iyi dayanıyor. Yanlız dokunmatik bir kulaklıtkan ziyade dokununca titreşimi algılıyor bu yüzden ara ara kendi kendine müziği değiştirebiliyor

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
T15 kullanıyorum müzik performansı iyi, konuşma performansı da idare eder. O fiyat segmentinde daha iyisini bulamazsın. T19 da konuşma olayı çok daha iyiye taşınmış ama ben o tasarımı sevmiyorum.

Oyla:
Üst Alt