Yardım Bluetooth kulaklık öneri

Unal001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ünal
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Arkadaşlar bana Bluetooth kulaklık önerebilecek olan varmı . Kullandığınız felan varsa söyler misiniz?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Tamam teşekkür ederim bı sıkıntısı yok dimi ne kadardır kullanıyorsun
3 4 aydan fazla oldu alıp kullanalı ve hiç bir sıkıntısı yok ses kalitesi olarak fiyatına göre çok güzel isterseniz inceleme ve karşılaştırma videolarını YouTube üzerinden izlebilirsiniz

Oyla:

Unal001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ünal
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
3 4 aydan fazla oldu alıp kullanalı ve hiç bir sıkıntısı yok ses kalitesi olarak fiyatına göre çok güzel isterseniz inceleme ve karşılaştırma videolarını YouTube üzerinden izlebilirsiniz
Teşekkür ederim iyi günler

Oyla:

ktaskaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
5
Hocam JBL 600T kullanıyorum oldukça memnunum. Gürültü giderme özelliği ve mikrofon özelliği var. Mikrofon performansı oldukça iyi.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Hocam ben Haylou GT1 kullanıyorum gayet memnunum ama oyun falan oynarsanız ufak bir geçikme söz konusu
Bi kullanıcı deneyimi alabilirmiyim sizden?
Gürültü önleme özelliği varmı? Mesela yolda yürüyorsunuz, gürültülü sokakta caddede arabalar korna sesleri falan, telefonla birini aradınız, karşı taraf sizin sesinizi net duyuyormu? Yoksa etraftaki sesleri ve gürültüyü de duyuyormu?
Her iki kulaklığı da farklı farklı tek kulaklık olarak kullanabiliyormusunuz? Mesela ikisinide şarj ettiniz. Birini kullandınız bir gün sonra pili bitti, sonra diğerini kullandınız onunda pili bitti, bu arada önce biteni şarj etmiştiniz diyelim, aldınız onu kullanamaya devam ettiniz. Yoksa her ikisinide aynı anda mı kullanmak zorundasınız? Kulaklıkların şarjı günü çıkarıyor mu? Bekleme süresi kaç gün? Gün içinde kullanınca ortalama kullanım süresi ne kadar?
Çok mu soru sordum :)
Cevaplarsanız sevinirim.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
QCY T1C kullanıyorum çinden almıştım memnunum baya makinede yıkanması rağmen bir güzelce aylar sonra çalıştı. :D
O zaman bir üstteki soruların aynısını size soruyorum ve mümkünse cevap bekliyorum :D Skorpi hocam haylou gt1 tavsiye etmişti ama sizin kullandığınızı da sizden bir yorum alalım lütfen :)

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
O zaman bir üstteki soruların aynısını size soruyorum ve mümkünse cevap bekliyorum :D Skorpi hocam haylou gt1 tavsiye etmişti ama sizin kullandığınızı da sizden bir yorum alalım lütfen :)
Hocam gürültü engelleme yok ama kulaklıkları taktığınızda dışarıdan hiç ses gelmiyor neredeyse yani çok az duyuyorsunuz kimisi için iyi kimisi için kötü.
Dilediğiniz kulaklığı tek başına kullanabilirsiniz ister sol ister sağ ister ikisi birden.
Ben sadece işe giderken ve eve giderken dinliyorum. 4 gün oldu fulleyeli daha hala şarjı var kutunun.
Mikrofon olarak benim kullandığım kulaklık güzel ama bağırrsanız yani biraz dışardaysanız sesli konuşmanız lazım yoksa anlamıyor karşı taraf, sessiz bir yerdeseniz sıkıntı yok zaten.

Oyla:
Üst Alt