Yardım Bluetooth kulaklık bağlı fakat telefondan da ses geliyor

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Arkadaşlar merhabalar Bluetooth kulaklığım bağlıyken YouTube'dan veya Facebook'tan bir video izlediğim zaman hem telefondan ses geliyor hem de Bluetooth kulaklıktan ses geliyor sorun nedir

sparceal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Hocam aynı sorunu 2 gün kadar önce bende yaşadım. Redmi buds 4 kulaklıkta akşam dışarıda kullanayım dedim, sesi hem dışarı hemde kulaklıklara veriyormuş sonradan fark ettim. Miui 14 global 14.0.1 kurduktan sonra bu problemi yaşadım. Sıfırlamadan çözülmedi. Bende miui eu kurdum şu anda onda sorun göükmüyor. Eea 14.0.2 sürümünde böyle bir problem yaşamamıştım. Ben sıfırlayarak çözüm ama ne kadar kalıcı çözüm olur bilemiyorum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Daha önce benzer bir sorun yaşadığımda kulaklığı telefondan unutup yeniden bağlayarak çözüm bulmuştum.
Denemekte yarar var.

TheSmoodle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
NOTE 10 PRO
Konular
1
Arkadaşlar merhabalar Bluetooth kulaklığım bağlıyken YouTube'dan veya Facebook'tan bir video izlediğim zaman hem telefondan ses geliyor hem de Bluetooth kulaklıktan ses geliyor sorun nedir
aynı sorunu bende yaşadım sorunu telefonu kapatıp açarak çözdüm neden böyle olduğunu anlamadım tabi

Üst Alt